Connect with us
Advertisement
Advertisement

५५ पैसा बढ्यो डलरको भाउ

Published

on

विराटचोकः आज अमेरिकी डलरको भाउ ५५ पैसा बढेको छ ।

नेपाल राष्ट्र बैंकका अनुसार यस्तो छ आज जेठ १० गतेको लागि तोकिएको विदेशी मुद्राको विनिमय दरः

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

बिहीबारदेखि इटहरीमा लकडाउन खुकुलो बनाइने

Published

on

तस्बिरः विकिपिडिया

इटहरीः भोलि बिहीबारदेखि इटहरी उपमहानगरमा लकडाउनलाई खुकुलो बनाई जनजीवनलाई पनि सामान्य बनाउँदै लाने निर्णय भएको छ ।

बुधबार बिहान नगरप्रमुख द्वारिकलाल चौधरीको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले शैक्षिक संस्था र अन्य केही व्यवसायबाहेक अन्य व्यापार र व्यवसाय बिहान १० बजेसम्म खुला गर्ने निर्णय गरिएको हो । लकडाउनको अवधि लामो हुँदै जाँदा व्यवसाय ठप्प भएको हुँदा दैनिक जनजीवन कष्टकर बनको भन्दै जनप्रतिनिधि, उद्योग वाणिज्य संघ र प्रहरी प्रशासन सहभागी भएको बैठकले यस्तो निर्णय गरेको हो ।

सबै प्रकारका शैक्षिक संस्था, तालिम तथा प्रशिक्षण केन्द्रहरु, खाद्यवस्तु बिक्री गर्ने व्यावसायिक मल, सिनेमा हल, पार्टी प्यालेस, फन पार्कलगायतका सार्वजनिक स्थलहरु बन्द रहने भएका छन् । रंगशाला, खेलकुद स्थल, फुटसल, शारीरिक सुगठन गर्ने स्थल जिमखाना, फिटनेस सेन्टर, डान्स सेन्टर, सैलुन र ब्युटी पार्लरहरु, होटल, बार, रेष्टुरेण्टहरु बन्द हुने भएका छन् ।

सार्वजनिक जमघट, धार्मिक स्थलहरु, मन्दिर, गुम्बा, मस्जिद, चर्च गुरुद्वारालगायतमा हुने भेला एवं धार्मिक तथा सांस्कृतिक कार्यक्रमहरु गर्न नपाइने भएको छ । स्थानीय प्रशासनबाट पास पाएका बाहेकका सबै प्रकारका यात्रुवाहक सवारी साधन पनि सञ्चालन गर्न नपाइने भएको छ ।

Continue Reading

Banner

आफैँ डोजर चलाएर सेरा खोलाबाट मिक्स गिटी झिक्दै इटहरीका मेयर

Published

on

इटहरीः इटहरी उपमहानगरपालिकाका मेयर द्वारिकलाल चौधरीले आफैँ डोजर चलाएर सेरा खोलाबाट गिटी झिक्ने काम शुरु गरेका छन् ।

वर्षायाम शुरु हुन लागेकाले इटहरी उपमहानगरले त्यसभन्दा अघि नै बाटो मर्मतको काम शुरु गर्ने भएको छ । बिहीबारदेखि नै ग्राभेल गर्न वडाहरुमा मिक्सगिटी पठाइने भएकाले खोलामा आफैँ डोजर चलाएर मेयर द्वारिकलाल चौधरीले सेरा खोलाबाट मिक्स गिटी झिक्ने काम शुरु गरेका हुन् ।

वडाध्यक्षहरुलाई खोलामा निगरानीका लागि बस्न मेयर चौधरीले आग्रह गरेका छन् । मिक्स गिटी ल्याउन ट्रिपरको व्यवस्था भने सम्बन्धित वडा आफैले गर्नुपर्ने मेयर चौधरीले बताए ।

Continue Reading

शिक्षा / स्वास्थ्य

पोसिला खानेकुरा लिएर विपन्न सुत्केरीका घरमा पुग्दै इटहरीकी उपमेयर

Published

on

इटहरीः सुत्केरी भेट कार्यक्रममार्फत् इटहरी उपमहानगरपालकाकी उपमेयर लक्ष्मी गौतम सुत्केरीका घरघर पुग्ने गरेकी छिन् । यसै क्रममा इटहरी १० की मनिषा सदा, सुस्मिता चौधरी, निशा मगर तथा इटहरी ८ की सुगिया हरिजन र लीला सदाको घरमा उनी पुगेकी हुन् ।

हालसम्म ५ पटकमा २७ जना सुत्केरीलाई भेटिसकेको उपमेयर गौतमले बताइन् लकडाउनका कारण परिवारका सदस्यले काम गर्न नपाएको र पाएको राहत पनि फारु गरेर चलाउँदै जाँदा पनि सकिएको कतिपयले बताएको गौतमले बताइन् । गौतमले कपडा, दाल, चामल, गेडागुडी, तेल लगायतका खाद्यान्न उपलब्ध गराउने गरेकी हुन् ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

nispakshyakhabar@gmail.com
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक