निष्पक्षखबरविराटनगर जेसीजको कार्यक्रममा कलाकार दीपाश्री निरौलालगायत सम्मानित

विराटनगरः विराटनगर जेसीजको साताव्यापी कार्यक्रमअन्तर्गत शनिबार भएको पहिलो कार्यक्रममा पर्यटन वर्ष २०२० का कार्यक्रम संयोजक जेसी देवचन्द्र घिमिरे उत्कृष्ट कार्यक्रम संयोजकसहित निवा अवार्डद्वारा सम्मानित भए ।

विराटनगर घर भएका र समाजमा ख्यातिप्राप्त युवालाई बर्सेनि गरिँदै आएको जेसीज सम्मानद्वारा सिनेजगतबाट कलाकार दीपाश्री निरौला सम्मानित भइन् । युवा उद्योगीको तर्फबाट प्रकाश मुन्दडा तथा सङ्गीत क्षेत्रबाट स्मृति ब्याण्डलाई सम्मान गरिएको हो ।

सो कार्यक्रममा नेपाल जेसीजका राष्ट्रिय अध्यक्ष महेश पौडेल, निवर्तमान अध्यक्ष श्रीधर बस्याल, पूर्व अध्यक्ष प्रकाशप्रसाद अधिकारी, कार्यकारिणी उपाध्यक्ष श्यामसुन्दर पौडेल, अमिष ढकाल, रबिन पोख्रेल लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रममा विभिन्न शाखाका पदाधिकारीको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

गिनिज बुक वल्र्ड रेकर्डस् सौगात बिष्ट, गायक सुमित खड्का, सिद्धार्थ शाहलगायतले कार्यक्रममा मनोरञ्जन प्रदान गरेका थिए ।

Spread the loveLeave a Reply

Your email address will not be published.