निष्पक्षखबरचिसोबाट बच्न बालिएको आगोमा जलेर महिलाको मृत्यु

सर्लाहीः चिसोबाट बच्नका लागि बालिएको आगोले जलेर सर्लाहीमा १ जना महिलाको मृत्यु भएको छ । त्यस्तै, अर्काे घटनामा १ जना गम्भीर घाइते भएकी छिन् ।

सर्लाहीको बरहथवा नगरपालिका–१७ निवासी ४० वर्षीया श्रीमती राजमतीदेवी साहको जलेर मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीले जनाएको छ । चिसोबाट बच्न आफ्नै घरको आँगनमा बालेको आगो ताप्ने क्रममा बुधबार साँझ अचानक आगो लाग्दा उनी पुरै शरीर जलेर गम्भीर घाइते भएकी थिइन् । जनकपुर अञ्चल अस्पतालमा उपचारका क्रममा उनको मृत्यु भएको थियो ।

त्यस्तै, चिसोबाट बच्न घर अगाडि बालेको आगो ताप्ने क्रममा साडीमा आगो लाग्दा विष्णु गाउँपालिका–१ बेल्वामा एक महिला गम्भीर घाइते भएकी छिन् । बुधबार राति ९ बजे भएको घटनामा २५ वर्षीया सरस्वती पासवान गम्भीर घाइते भएकी हुन् । आगोबाट पासवानको घुँडादेखि पेटसम्म जलेको छ । उनको उपचार अहिले जिल्ला अस्पताल मलङ्गवामा भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Spread the loveLeave a Reply

Your email address will not be published.