Connect with us
Advertisement
Advertisement

सुन्दरहरैंचामा ग्यालेक्सी डेन्टल क्लिनिक सञ्चालनमा, नगर प्रमुखले गरे उद्घाटन

Published

on

विराटचोकः प्रदेश–१ मोरङको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा नं १२ मा सुन्दरहरैंचाका नवनिर्वाचित नगरप्रमुख केदारप्रसाद गुरागाईले ग्यालेक्सी डेन्टल क्लिनिकको उद्घाटन गरेका छन् । शनिवार उनले आफ्नो कार्यकाल शुरु भएपछि पहिलो पटक उद्घाटन कार्यक्रममा सहभागी भएका हुन् ।

ग्यालेक्सी डेन्टल क्लिनिक उद्घाटन गर्ने क्रममा बोल्दै नगरप्रमुख गुरागाईंले सो डेन्टल क्लिनिकको उद्घाटनले अब स्थानीयवासीहरुलाई दाँतसम्बन्धी स्वास्थ्य सेवा लिन टाढा जानु नपर्ने भएकाले नगरले स्वास्थ्य संस्था सञ्चालकहरुलाई सहयोग गर्ने र उनीहरुको लागि अनुकूल वातावरण बनाउन सहयोग गर्ने बताएका छन् ।

सोही कार्यक्रममा बोल्दै सुन्दर हरैचा नगरपालिका वडा नम्बर १२ का अध्यक्ष रोशनप्रसाद ढकालले क्लिनिक सञ्चालकलाई धन्यवादसहित शुभकामना व्यक्त गरे । उनले क्लिनिक सञ्चालन गर्दै गर्दा आगामी दिनहरूमा आवश्यक पर्ने सेवा सुविधा नगरपालिकाको साथै वडाको तर्फबाट प्रदान गर्न तयार रहेको बताएका छन् । ग्यालेक्सी डेन्टल क्लिनिकमा दाँत खोल्ने, दाँत लगाउने, सफा गर्ने, सास गन्हाउने, कीरा लागेको दाँतमा सिमेन्ट र चाँदी भर्ने, नमिलेको बाङ्गोटिङ्गो दाँत मिलाउने, दाँतको जरैदेखि आरसीटी उपचार गर्ने, दाँत नभएको ठाउँमा दाँत राख्ने, दाँत एक्सरे गर्ने लगायत दाँतसम्बन्धी समस्याको उपचार गरिने क्लिनिकका सञ्चालक पङ्कज शाहले जानकारी दिएका छन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

सुनको भाउ १०० रुपैयाँ बढ्दा चाँदीको घट्यो १५ रुपैयाँ

Published

on

विराटचोकः आज सुनको भाउ बढेको छ भने चाँदीको भाउ घटेको छ । सुनको भाउ तोलामा १ सय रुपैयाँ बढेको छ । चाँदीको भाउ तोलामा १५ रुपैयाँ घटेको छ ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुनको भाउ प्रति तोला ९७ हजार ८ सय रुपैयाँ निर्धारण भएको छ । तेजाबी सुनको भाउ प्रति तोला ९७ हजार ३ सय र असली चाँदीको भाउ प्रति तोला १ हजार २ सय ४० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

हिजो सुनको भाउ तोलामा ४ सय रुपैयाँ बढ्दा चाँदीको भाउ तोलामा १० रुपैयाँ बढेको थियो ।

Continue Reading

Banner

आजदेखि हिमालयन हाइड्रोपावरको आईपीओ बिक्री शुरु

Published

on

विराटचोकः हिमालयन हाइड्रोपावर लिमिटेडले आजदेखि आईपीओ निष्काशन तथा बिक्री खुला गरेको छ ।

सो कम्पनीले प्रतिशेयर १०० रुपैयाँ अंकित मूल्यका ९ लाख कित्ता शेयर आयोजना प्रभावित क्षेत्रका बासिन्दाहरुका लागि निष्काशन गरेकोमा २ लाख ८१ हजार ७ सय ५० कित्ता मात्र बाँडफाँड भएको थियो । बाँकी ६ लाख १८ हजार २ सय ५० कित्ता सहित कुल १९ लाख ६८ हजार २ सय ५० कित्ता साधारण शेयर बिक्री शुरु गरेको हो ।

निष्काशन गरिने कुल शेयरमध्ये २ प्रतिशत अर्थात् ३९ हजार ३ सय ६५ कित्ता शेयर कर्मचारीहरुका लागि सुरक्षित गरिएको छ भने ५ प्रतिशत अर्थात् ९८ हजार ४ सय १३ कित्ता शेयर सामूहिक लगानी कोषमा बाँडफाँड गरिएको छ । सर्वसाधारणले बाँकी १८ लाख ३० हजार ४ सय ७२ कित्ताका लागि आवेदन दिन सक्नेछन् ।

निष्काशन बन्द छिटोमा असार १९ गते हुनेछ भने ढिलोमा असार २९ गते हुनेछ । आईपीओमा नेपाल धितोपत्र बोर्डबाट स्वीकृतिप्राप्त गरेका सम्पूर्ण सी–आस्वा सदस्य बैंक तथा वित्तीय संस्था र तिनका शाखा कार्यालयबाट आवेदन दिन सकिनेछ । यसका साथै मेरो शेयर एप तथा वेबसाइटबाट पनि न्यूनतम १० कित्तादेखि अधिकतम १ हजार कित्ताका लागि आवेदन दिन सकिनेछ ।

Continue Reading

Banner

आज राष्ट्रिय धान दिवस

Published

on

फाइल तस्बिर

विराटचोकः असार १५ गते आज राष्ट्रिय धान दिवस मनाइँदै छ । नेपाली समाजमा आजको दिनलाई दही चिउरा खाने पर्वका रुपमा पनि चिनिन्छ ।

वि.सं. २०६१ मंसिर २९ गतेको मन्त्रीस्तरीय निर्णयले २०६२ असार १५ गतेदेखि राष्ट्रिय धान दिवस मनाउन थालिएको हो । आजको दिन असारे भाकामा लोक लयका गीत गाउँदै धान रोप्ने र हिलो छ्यापाछ्याप गरेर रमाइलो गर्ने चलन छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक