Connect with us
Advertisement
Advertisement

समाचारमार्फत् आफ्नो चरित्रहत्या गरिएको भन्दै कानेपोखरीका युवा व्यवसायीले गरे पत्रकार सम्मेलन

Published

on

कानेपोखरीः गत असार २४ गते कानेपोखरी–४ मा मोहनसिंह थापाको मृत्यु भएको घटनासँग आफ्नो नाम जोडिएर आएको भन्दै व्यवसायी नवीन पौडेलले खेद प्रकट गरेका छन् ।

आइतबार एकाएक विभिन्न सञ्चार माध्यममा कपोलकल्पित समाचार आउँदा आफ्नो चरित्रहत्या भएको भन्दै उनले प्रेस विज्ञप्तीमार्फत् खेद प्रकट गरेका हुन् । पोष्टमार्टम रिपोर्टबाट आत्महत्या भनी पुष्टि भएको घटनामा हाल आएर सो घटना आत्महत्या नभई हत्या भएको भनी आफूलाई हत्यारा आरोप लगाई दुराशयपूर्ण तरिकाले समाचार सम्प्रेषण भएको उनले पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी जनाए ।

‘युवा संघ मोरङका अध्यक्षमाथि हत्या आरोप’ शीर्षकमा विभिन्न सञ्चार माध्यममा समाचार आएपछि त्यसको खण्डन गर्न पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरिएको उनले बताए ।

मृत्यु जस्तोसुकै प्रकृतिबाट भए पनि दुखद र पीडादायी हुने र सो घटनाबाट आहात भएको परिवारलाई एक सामाजिक र राजनीतिकर्मीको हिसाबले मानवीय सहयोग गर्नु आफ्नो कर्तव्य र जिम्मेवारी भएको उनले विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेका छन् ।

पत्रकार सम्मेलनमा उनका साथै उनी निकट राजनीतिक दलले पनि विज्ञप्ती जारी गरी समाचारको बारेमा खण्डन गरेको छ । त्यस्तै, पौडेल आबद्ध रमाइलो युवा परिवार, कानेपोखरी व्यापार सङ्घ र लायन्स क्लब अफ कानेपोखरीले संयुक्त रूपमा विज्ञप्ती जारी गर्दै पौडेलमाथि लगाइएको आरोपको खण्डन गरेका छन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
2,162 Comments

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

लगातार तेस्रो दिन बढ्यो सुनचाँदीको भाउ

Published

on

विराटचोकः सुनचाँदीको भाउ लगातार तेस्रो दिन पनि बढेको छ । आज सुनको भाउ तोलामा ५ सय रुपैयाँ र चाँदीको भाउ तोलामा १५ रुपैयाँ बढेको हो ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुनको भाउ प्रति तोला ९२ हजार ९ सय रुपैयाँ कायम भएको छ । तेजाबी सुनको भाउ प्रति तोला ९२ हजार ४ सय रुपैयाँ कायम भएको छ । असली चाँदीको भाउ प्रति तोला १ हजार २ सय ८५ रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

हिजो सुनको भाउ तोलामा ३ सय रुपैयाँ र चाँदीको भाउ तोलामा १५ रुपैयाँ बढेको थियो । त्यस्तै, अस्ति सुनको भाउ तोलामा ३ सय रुपैयाँ बढेको थियो भने चाँदीको भाउ १५ रुपैयाँ घटेको थियो ।

Continue Reading

Banner

नियामक निकायका प्रमुखले आफन्तको नाममा शेयर किनेपछि अर्थ मन्त्रालयले सोध्यो स्पष्टीकरण

Published

on

विराटचोकः अर्थ मन्त्रालयले नेपाल धितोपत्र बोर्डका अध्यक्ष भीष्मराज ढुंगाना र नेपाल स्टक एक्सचेन्ज (नेप्से)का प्रमुख कार्यकारी अधिकृत चन्द्रसिंह साउदलाई आफन्तको नाममा शेयर किनेको विषयमा स्पष्टीकरण सोधेको छ ।

बोर्डका अध्यक्ष ढुंगानाले अमेरिकामा बस्ने छोरी रेबिकाको नाममा सर्वोत्तम सिमेन्टको १० हजार कित्ता शेयर किनेको र नेप्सेका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत साउदले श्रीमतीको नाममा सर्वोत्तम सिमेन्टको शेयर खरिद गरेको सम्बन्धमा मन्त्रालयले ३ दिनभित्र स्पष्टीकरण दिन निर्देशन दिएको हो ।

विभिन्न सञ्चार माध्यममा प्रकाशित भएको समाचारप्रति मन्त्रालयको ध्यानाकर्षण भएको भन्दै मन्त्रालयले ‘सञ्चार माध्यममा आएका ती विषयवस्तुको सम्बन्धमा सत्यतथ्य र यर्थाथ के हो ? सो को स्पष्ट र तथ्यपरक विवरण तीन दिन भित्र उपलब्ध गराइदिनु हुन अनुरोध गरिन्छ,’ भनी स्पष्टीकरण सोधेको छ ।

बुक बिल्डिङ विधिबाट सर्वाेत्तम सिमेन्टले सर्वसाधारणका लागि प्राथमिक शेयर (आईपीओ) बिक्री गर्ने भएको छ । त्यसभन्दा अघि नै ढुंगाना र साउदले संस्थापक शेयर खरीद गरेको बताइएको छ । शेयर बजारका नियामक निकाय धितोपत्र बोर्ड र नेप्सेका प्रमुखले आफन्तको नाममा शेयर किनेको समाचार बाहिरिएपछि मन्त्रालयले स्पष्टीकरण सोधेको हो ।

Continue Reading

Banner

मैलुङ खोला जलविद्युतको आईपीओ बिक्री खुला

Published

on

विराटचोकः आजदेखि मैलुङ खोला जलविद्युत कम्पनीले सर्वसाधारणका लाथि ७ लाख ३६ हजार २ सय ८६ कित्ता शेयर आईपीओ बिक्री खुला गरेको छ ।

कम्पनीले कुल निस्कासित शेयरको २ प्रतिशत अर्थात् १४ हजार ७ सय २६ कित्ता शेयर कर्मचारीहरुलाई र ५ प्रतिशत अर्थात् ३६ हजार ८ सय १४ कित्ता शेयर सामूहिक लगानी कोषका लागि छुट्याएको छ । बाँकी ६ लाख ६८ हजार ७ सय ४६ कित्तामा सर्वसाधारण लगानीकर्ताहरुले आवेदन दिन पाउनेछन् ।

सो आईपीओ बिक्री बन्द छिटोमा साउन १८ गते हुनेछ । सो अवधिसम्ममा मागअनुसार बिक्री नभएमा साउन २८ गतेसम्म आवेदन दिन पाइने कम्पनीको धितोपत्र निष्काशन तथा बिक्री प्रबन्धक सिद्धार्थ क्यापिटल लिमिटेडले जनाएको छ ।

लगानीकर्ताले न्यूनतम १० कित्तादेखि अधिकतम १ लाख कित्ताका लागि आवेदन दिन सक्नेछन् । कम्पनीको आईपीओमा नेपाल धितोपत्र बोर्डबाट स्वीकृतप्राप्त सम्पूर्ण सि आस्वा सदस्य बैंक तथा वित्तीय संस्था र मेरो शेयर मोबाइल एपबाट आवेदन दिन सकिनेछ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक