Connect with us
Advertisement
Advertisement

समाचारमार्फत् आफ्नो चरित्रहत्या गरिएको भन्दै कानेपोखरीका युवा व्यवसायीले गरे पत्रकार सम्मेलन

Published

on

कानेपोखरीः गत असार २४ गते कानेपोखरी–४ मा मोहनसिंह थापाको मृत्यु भएको घटनासँग आफ्नो नाम जोडिएर आएको भन्दै व्यवसायी नवीन पौडेलले खेद प्रकट गरेका छन् ।

आइतबार एकाएक विभिन्न सञ्चार माध्यममा कपोलकल्पित समाचार आउँदा आफ्नो चरित्रहत्या भएको भन्दै उनले प्रेस विज्ञप्तीमार्फत् खेद प्रकट गरेका हुन् । पोष्टमार्टम रिपोर्टबाट आत्महत्या भनी पुष्टि भएको घटनामा हाल आएर सो घटना आत्महत्या नभई हत्या भएको भनी आफूलाई हत्यारा आरोप लगाई दुराशयपूर्ण तरिकाले समाचार सम्प्रेषण भएको उनले पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी जनाए ।

‘युवा संघ मोरङका अध्यक्षमाथि हत्या आरोप’ शीर्षकमा विभिन्न सञ्चार माध्यममा समाचार आएपछि त्यसको खण्डन गर्न पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरिएको उनले बताए ।

मृत्यु जस्तोसुकै प्रकृतिबाट भए पनि दुखद र पीडादायी हुने र सो घटनाबाट आहात भएको परिवारलाई एक सामाजिक र राजनीतिकर्मीको हिसाबले मानवीय सहयोग गर्नु आफ्नो कर्तव्य र जिम्मेवारी भएको उनले विज्ञप्तिमा उल्लेख गरेका छन् ।

पत्रकार सम्मेलनमा उनका साथै उनी निकट राजनीतिक दलले पनि विज्ञप्ती जारी गरी समाचारको बारेमा खण्डन गरेको छ । त्यस्तै, पौडेल आबद्ध रमाइलो युवा परिवार, कानेपोखरी व्यापार सङ्घ र लायन्स क्लब अफ कानेपोखरीले संयुक्त रूपमा विज्ञप्ती जारी गर्दै पौडेलमाथि लगाइएको आरोपको खण्डन गरेका छन् ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
2,162 Comments

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

सुन्दरहरैंचाका ८ ओटा सहकारी मर्ज हुँदै, असोजदेखि एकीकृत कारोबार हुने

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचाका ८ ओटा सहकारी मर्ज हुने भएका छन् । ती सहकारीका सञ्चालक समितिका अध्यक्षहरुले आज औपचारिक कार्यक्रम गरी संस्थाबीच मर्ज गर्न सहमतिपत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् । कार्यक्रममा विभिन्न २४ ओटा बुँदामा हस्ताक्षर भएको हो । एकीकृत भएपछि सो सहकारीको नाम कनकलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था रहने भएको छ । एकीकृत कारोबार भने असोज १ गतेदेखि हुने भएको छ ।

हस्ताक्षर समारोहलाई सम्बोधन गर्दै पिण्डेश्वरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सल्लाहकार नारायणप्रसाद श्रेष्ठले सहकारी मर्ज हुनु सकारात्मक पक्ष भएको बताउँदै व्यवस्थापन पक्षमा अब ध्यान पुर्याउनुपर्ने बताए । अब धेरै शेयर सदस्य भएको संस्था हुनाले सबै शेयर सदस्यको भावना बुझी काम गर्नुपर्ने अवस्था आएको र सो काम चुनौतीपूर्ण हुन सक्ने उनको भनाइ थियो ।

शुभलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सल्लाहकार प्रेमप्रसाद भट्टराईले आदिकवि भानुभक्त आचार्यले भाषिक एकीकरण गरेको स्मरण गर्दै भानुभक्त आचार्यको जन्मदिनमा मर्ज भएर बन्ने नयाँ संस्थाले सबै शेयर सदस्यबीच मजबुत एकीकरणको काम गर्न सकोस् भन्ने कामना गरे ।

साना किसान कृषि सहकारी संस्था दुलारीका अध्यक्ष अजम्बर राईले मर्जपछि बनेको सहकारी नमूना बन्न सकोस् भन्ने कामना गरे । गुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष भोला भट्टराईले पनि आफ्नो धारणा राखेका थिए ।

८ ओटा सहकारी संस्थामध्ये सबैभन्दा धेरै शेयर सदस्य भएको सुन्दरपुर बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद दाहाल एकीकृत संस्थाको अध्यक्ष हुने भएका छन् । १७ सदस्यीय सञ्चालक समितिमा ५ सय भन्दा कम शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट १ जना सदस्य छानिने भएका छन् । १ हजारसम्म शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट २ जना, २ हजारसम्म शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट ३ जना र २ हजारभन्दा बढी शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट ४ जना शेयर सदस्यले सञ्चालक समितिमा प्रतिनिधित्व गर्ने भएका छन् ।

सहमतिपत्रमा सुन्दरपुर बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद दाहाल, गछिया बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्ययक्ष अर्जुंनराज अधिकारी, गुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष भक्ति ढकाल, शुभलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष बलराम पोखरेल, न्यू नमुना बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष फणिन्द्र पौडेल, पिण्डेश्वरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष रवीन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ, घरआँगन बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष उमेश उप्रेती र प्रारम्भ बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष झमक कार्कीले हस्ताक्षर गरेका छन् ।

Continue Reading

विनिमयदर

डलरको भाउ स्थिर

Published

on

विराटचोकः आज पनि डलरको भाउ स्थिर रहेको छ ।

नेपाल राष्ट्र बैंकका अनुसार यस्तो छ आज असार २९ गतेका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दरः

Continue Reading

Banner

शेयरमूल्य उच्च बढ्ने १० कम्पनीमा ९ लघुवित्तमात्रै, ७ ओटाको शेयरमूल्य १० प्रतिशतले वृद्धि

Published

on

विराटचोकः १ अर्ब ११ करोड १० लाख ९० हजार रुपैयाँको शेयर कारोबार भएको आइतबारको बजारमा लघुवित्त कम्पनीको शेयरमूल्यको उच्च वृद्धि भएको छ ।

आज लघुवित्त उपसमूहको परिसूचक सर्वाधिक ३.६७ प्रतिशत बढेको छ । १० प्रतिशत शेयर मूल्य बढ्ने ७ कम्पनीमध्ये मञ्जुश्री फाइनान्सबाहे अन्य ६ ओटा लघुवित्त कम्पनी रहेका छन् । सूर्योदय, स्वरोजगार, गणपति, मिथिला, एनआईसी एशिया लघुवित्त र वोमी माइक्रोफाइनान्सको शेयरमूल्य १० प्रतिशत बढेको हो ।

तिनाउ मिसन डेभलपमेन्ट बैंक र जोशी हाइड्रोपावर डेभलपमेन्ट कम्पनीको शेयरमूल्य भने साढे ५ प्रतिशतभन्दा बढी घटेको छ । त्यसैगरी, सोल्टी होटल, गुहेश्वरी मर्चेन्ट बैंक एण्ड फाइनान्स र राधी विद्युत कम्पनीको शेयरमूल्य ४ प्रतिशतभन्दा बढी घटेको छ ।

यस दिन कारोबारमा आएका १२ उपसमूहमध्ये ७ उपसमूहको सूचक बढेको छ । कारोबार रकमका आधारमा नेपाल लाइफ इन्स्योरेन्स अगाडि रहेको छ । सो कम्पनीको १६ करोड ५ लाख ४१ हजार र नेपाल पुनर्बीमा कम्पनीको १४ करोड ३४ लाख ४८ हजार रुपैयाँको शेयर कारोबार भएको छ ।

नेप्से परिसूचक ९ दशमलव ०२ अंक बढेर १ हजार ३ सय ४० दशमलव २९ बिन्दुमा पुगेको छ । १ सय ७९ कम्पनीको १६ हजार ८ सय २६ पटक कारोबार भएको नेपाल स्टक एक्सचेन्जले जनाएको छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक