Connect with us
Advertisement
Advertisement

रंगशालाको अवलोकन

Published

on

काठमाडौंः कतार फन्ड फर डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिले त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालाको बुधबार अवलोकन गरेका छन् । डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिहरु समेर फ्रङगे, रिम अल सुलाइती, यौसुफ अल सदा, नुरा खालिदलगायतको टोलीले राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का सदस्य–सचिव रमेशकुमार सिलवालको उपस्थितिमा दशरथ रंगशालाको अवलोकन गरेका हुन् ।

त्यसअघि सदस्य–सचिव सिलवाल र डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिबीच युथ एन्ड स्पोर्ट्समा लगानी गर्ने विषयमा छलफल भएको थियो

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

प्रदेशस्तरीय भेट्रान कपको उपाधी झापालाई

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचामा जारी ‘प्रदेशस्तरीय भेट्रान नकआउट फुटबल प्रतियोगिता’ को उपाधी झापा भेट्रनले हात पारेको छ । मंगलबार आयोजक टिम विराट भेट्रान विराटचोकलाई ६–१ गोल अन्तरले हराउँदै झापा भेट्रान विजयी भएको हो ।

प्रतियोगिताको विजेताले उपाधीसहित ५१ हजार १ सय ११ रुपैयाँ र उपविजेताले ३० हजार ३ सय ३३ रुपैयाँ प्राप्त गरेका छन् ।

Continue Reading

Banner

प्रदेशस्तरीय भेट्रान नकआउट फुटबल प्रतियोगिताको फाइनलमा आयोजक र झापा भेट्रान भिड्ने

Published

on

विराटचोकः मोरङको सुन्दरहरैंचामा जारी प्रदेशस्तरीय भेट्रान नकआउट फुटबल प्रतियोगिताको फाइनलमा आयोजक टिम विराट भेट्रान विराटचोक र झापा भेट्रान भिड्ने भएका छन् । सोमबार भएको सेमीफाइनलमा झापाले लखनपुर भेट्रान दमकलाई र आयोजक टिमले धरानलाई पराजित गरी फाइनलमा पुगेका हुन् ।

सोमबारको पहिलो सेमीफाइनलमा झापा भेट्रानले लखनपुर भेट्रान दमकलाई ४–० गोलको भारी अन्तरले हराउँदै फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । आयोजक टिमले धरानलाई १–० गोलको अन्तरले पराजित गर्दै फाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

झापाका खेलाडी रमेश गुरुङले खेलको ८ औँ मिनेटमा पहिलो गोल गरेका थिए । श्याम तामाङले खेलको २८ औँ मिनेटमा र ३२ औँ मिनेटमा गोल गर्दै आफ्नो टिमलाई ३ गोलको अग्रता दिलाएका थिए । युगलकिशोरले खेलको ५० औँ मिनेटमा थप गोल गरेर झापाले ४–० को फराकिलो अन्तरले लखनपुर भेट्रान दमकलाई पराजित गरेको थियो ।

दोस्रो सेमीफाइनल खेलमा भने धरानसँग आयोजक टिमको प्रतिस्पर्धात्मक खेल भएको थियो । खेलको निर्धारित समय सकेर थप भएको इन्जुरी समयको पहिलो मिनेटमा आयोजक टिमका सुमन श्रेष्ठले गोल गरेर फाइनलको यात्रा सुनिश्चित गरेका हुन् । आयोजक टिम फाइनलमा पुग्नुमा आयोजक टिमका गोलरक्षक मणि मगरको महत्वपूर्ण भूमिका रह्यो । विपक्षी टिमका सबै प्रहार मगरले विफल बनाएका थिए ।

पहिलो सेमीफाइनलको म्यान अफ दि म्याच झापाका खेलाडी श्याम तामाङ घोषित भए । दोस्रो सेमीफाइनलको म्यान अफ दि म्याच आयोजक टिमका मणि मगर घोषित भए । दुवैले एक एक हजार नगद पुरस्कार प्राप्त गरे ।

प्रतियोगितामा विधागत पुरस्कारमा म्यान अफ दि सिरिजले रु.३ हजार प्राप्त गर्नेछन् भने सर्वाधिक गोलकर्ता, उत्कृष्ट गोलरक्षक, उत्कृष्ट डिफेन्स, उत्कृष्ट मिडफिल्डर लगायतले रु.१ हजार ५ सय प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगिताको विजेताले उपाधिसहित ५१ हजार १ सय ११ रुपैयाँ र उपविजेताले ३० हजार ३ सय ३३ रुपैयाँ प्राप्त गर्ने छन् ।

फाइनल खेल आज हुँदैछ ।

Continue Reading

Banner

टोलस्तरीय फुटबल प्रतियोगिताको उपाधी क्याम्पस टोललाई

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचाको शुक्रबारे खेल मैदानमा भएको टोल स्तरीय फुटबल प्रतियोगिताको उपाधी क्याम्पस टोलले हात पारेको छ । सोमबार भएको फाइनल खेलमा सिद्धेश्वर टोललाई टाइब्रेकरमा हराउँदै खेलको उपाधी हात पारेको हो । प्रतियोगितामा पहिलो र दोस्रो हुनेले क्रमशः १० हजार र ५ हजार रुपैयाँ तथा प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् ।

फाइनल खेलका प्रमुख अतिथि वडा नं १२ का अध्यक्ष रोशनप्रसाद ढकालले विजयी टीमलाई नगदसहित प्रमाणपत्र प्रदान गरेका थिए । कार्यक्रममा वडा सचिव तीर्थकुमारी सुवेदी, नगरपालिका प्रशासन शाखका अनिल पोख्रेल, वडा सदस्यहरु, टोल विकास संस्थाका प्रतिनिधि, स्थानीय संघसंस्थाका प्रतिनिधिलगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

टोलस्तरीय फुटबलमा सिद्धेश्वर र खोर्सानेको जीत

  

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक