Connect with us
Advertisement
Advertisement

रंगशालाको अवलोकन

Published

on

काठमाडौंः कतार फन्ड फर डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिले त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालाको बुधबार अवलोकन गरेका छन् । डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिहरु समेर फ्रङगे, रिम अल सुलाइती, यौसुफ अल सदा, नुरा खालिदलगायतको टोलीले राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का सदस्य–सचिव रमेशकुमार सिलवालको उपस्थितिमा दशरथ रंगशालाको अवलोकन गरेका हुन् ।

त्यसअघि सदस्य–सचिव सिलवाल र डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिबीच युथ एन्ड स्पोर्ट्समा लगानी गर्ने विषयमा छलफल भएको थियो

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

आज विराट गोल्डकपको फाइनल, उपाधिका लागि एपीएफ र पञ्जाब पुलिस भिड्दै

Published

on

फाइल तस्बिर

विराटनगरः विराटनगरमा जारी छैटौँ संस्करणको विराट गोल्डकप फुटबलको फाइनल खेल आज (शनिवार) हुँदैछ । शहीद रङ्गशालामा हुने फाइनलमा विभागीय टिम सशस्त्र प्रहरी (एपीएफ) काठमाण्डौं र भारतको पुलिस क्लबबीच राती साढे ६ बजे प्रतिष्पर्धा हुने भएको छ ।

पन्जाब पुलिस पहिलो पटक विराट गोल्डकपको उपाधि जित्ने लक्ष्यमा रहेको छ भने एपीएफ यो सिजनको तेस्रो पटक गोल्डकपको उपाधि हात पार्ने दाउमा छ । एपीएफले विभागीय चिरप्रतिद्वन्दी नेपाल प्रहरी र घरेलु टिम विराटनगरलाई हराउँदै फाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

विराट गोल्डकपमा पहिलो पटक भाग लिएको पञ्जाबले शहीद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग विजेता मछिन्द्रलाई २–०, गोरखा ब्वाइज क्लब रुपन्देहीलाई ४–२ र आहा रारा गोल्डकपको च्याम्पियन तथा विराट गोल्डकपको पूर्व विजेता टिम सङ्कटा क्लबलाई १–० हराउँदै फाइनलमा स्थान पक्का गरेको हो ।

एपीएफ २०७० मा विराट गोल्डकपको फाइनलमा पुग्दा सङ्कटासँग १–० गोलले पराजित भएको थियो ।

एपीएफका प्रशिक्षक सुदिप श्रेष्ठले विराट गोल्डकपमा दोस्रो पटक फाइनल पुगेको बताउँदै टिमको लक्ष्य उपाधि जित्नु रहेको बताएका छन् ।

नेपालमा पहिलो गोल्डकप खेल्न आएको पन्जाब भारतको लिग विजेता टिम हो । पञ्जाबका प्रशिक्षक हरनेक सिंहले नेपालकै प्रतिष्ठित गोल्डकपको उपाधि उचाल्न फाइनलमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्ने उनले बताए । पञ्जाबले ४–४–२ को रणनीतिमा खेल्ने उनले जानकारी दिए ।

प्रतियोगिता चैत २६ गते शुरु भएको हो ।

Continue Reading

Banner

सुन्दरहरैंचामा बैशाख ६ देखि प्रथम मेयर कप फुटबल प्रतियोगिता हुने

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाको आयोजनामा यही बैशाख ६ गतेदेखि अन्तर नगरपालिकास्तरीय प्रथम मेयर कप फुटबल प्रतियोगिता हुने भएको छ ।

प्रतियोगितामा मोरङका ८ वटा नगरपालिका सुन्दरहरैंचा, बेलबारी, लेटाङ, पथरी, उर्लाबारी, सुनवर्षी, रतुवामाई, रंगेली र विराटनगर महानगरपालिका गरी ९ वटा नगरपालिकाका टिमले सहभागिता जनाउने भएका छन् ।

प्रतियोगितामा विजयी हुने टिमले नगद ३ लाख तथा उपविजेताले नगद १ लाख ५० हजार रुपैयाँ पाउनेछन् । खेलाडीका साथै अफिसियलसहित एक टिममा २० जना हुनुपर्ने र खेलाडीले जर्सी तथा बुट अनिवार्य लगाउनुपर्ने सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाका मेयर शिवप्रसाद ढकालले बताए । खेलाडीलाई व्यावसायिक बनाउन प्रतियोगिताले सहयोग पुग्ने अपेक्षा गरिएको उनको भनाइ छ ।

प्रतियोगिता स्थलको सुरक्षामा नेपाल प्रहरी खटिने वडा नम्बर १२ का अध्यक्ष रोशनप्रसाद ढकालले बताए । अघिल्लो वर्ष नै प्रतियोगिता आयोजना गर्ने तयारी भए पनि कोरोना संक्रमणको जोखिमका कारण प्रतियोगिता स्थगित भएको थियो ।

प्रतियोगितामा ८ हजार दर्शकले खेल अवलोकन गर्न सक्ने र निःशुल्क प्रतियोगिता हेर्न पाउने व्यवस्था मिलाइएको शुक्रबारे युवा क्लबका अध्यक्ष जय चौधरीले बताए । प्रतियोगिताको व्यवस्थापनको जिम्मा सो क्लबले लिएको छ । प्रतियोगिता शुक्रबारे खेल मैदानमा आयोजना हुने भएको छ ।

फुटबल प्रतियोगितापछि उपमेयर कप भलिबल प्रतियोगिता आयोजना हुने मेयर ढकालले बताए । आयोजकले खेल जितेमा शिल्ड नगरपालिकाले राखेर पुरस्कारस्वरुप प्राप्त हुने रकम सबै खेलाडीलाई दामासाहीले वितरण गरिने उनले जानकारी दिए ।

सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाको आयोजना र वडा नम्बर १२ को सह आयोजनामा हुने प्रतियोगिताको व्यवस्थापन पक्ष शुक्रबारे युवा क्लबले हेर्ने भएको छ ।

Continue Reading

Banner

वेस्ट बंगाललाई हराउँदै विराटनगर ११ सेमीफाइनलमा

Published

on

विराटनगरः विराटनगरको शहीद रंगशालामा जारी छैटौं विराट गोल्डकपमा भारतको युनाइटेड फुटबल क्लब वेस्ट बंगाललाई हराउँदै विराटनगर ११ सेमीफाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

शनिबार भएको पहिलो क्वाटरफाइनल खेलमा भारतको वेस्ट बंगाललाई ३–० गोलले हराउँदै विराटनगर सेमीफाइनलमा प्रवेश गरेको हो । अब विराटनगरले चैत ३० गते हुने सशस्त्र प्रहरी बल, काठमाडौ र नेपाल प्रहरी काठमाडौबीचको विजेता टिमसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछ ।

खेलमा सुनिल खड्काले २ र प्रकाश बुढाथोकीले १ गोल गरेका थिए । खेलको २५ औं मिनेटमा सुनिल खड्काले गोल गरी टिमलाई अग्रता दिलाएका थिए । पहिलो हाफमा विराटनगरले भारतलाई दबाबमा राखेको थियो । तर थप गोल गर्न सकेन ।

पहिलो हाफमा १ गोलले पछि परेको भारतले दोस्रो हाफमा पनि राम्रो खेल प्रदर्शन गर्न नसक्दा धेरै पटक गोल गर्नबाट चुक्यो । खेलको ८६ औं मिनटेमा विराटनगरका प्रकाश बुढाथोकीले डिबक्स भित्रबाट गरेको प्रहारले चाली चुम्यो । त्यसको २ मिनेटमै सुनिल खड्काले खेलको ८८ औं मिनेटमा गोल गरे ।

खेलको म्यान अफ द म्याच विराटनगरका तर्फबाट २ गोल गर्ने सुनिल खड्का घोषित भए । उनले नगद १० हजार रुपैयाँ पाए ।

आजको दोस्रो क्वाटरफाइनल खेल मछिन्द्र क्लब काठमाडौ र भारतको पञ्जाब पुलिस बीच हुनेछ । भारतको पंजाबले शनिबार टाइब्रेकरमा गोरखा ब्वाइज क्लब रुपन्देहीलाई ४–२ गोलले हराएर अघिल्लो चरणमा प्रवेश गरेको थियो ।

थप समाचारः

विराट गोल्ड कपमा पञ्जाब पुलिस क्लब क्वाटरफाइनलमा

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक