Connect with us
Advertisement
Advertisement

रंगशालाको अवलोकन

Published

on

काठमाडौंः कतार फन्ड फर डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिले त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालाको बुधबार अवलोकन गरेका छन् । डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिहरु समेर फ्रङगे, रिम अल सुलाइती, यौसुफ अल सदा, नुरा खालिदलगायतको टोलीले राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का सदस्य–सचिव रमेशकुमार सिलवालको उपस्थितिमा दशरथ रंगशालाको अवलोकन गरेका हुन् ।

त्यसअघि सदस्य–सचिव सिलवाल र डेभलोप्मेन्टका प्रतिनिधिबीच युथ एन्ड स्पोर्ट्समा लगानी गर्ने विषयमा छलफल भएको थियो

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

स्वर्ण विजेता सुन्दरहरैंचाका फुटबल खेलाडी विकास खवासलाई नगरको सम्मान

Published

on

विराटचोकः १३ औ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) मा स्वर्ण विजेता नेपाली पुरुष फुटबल टिमका डिफेन्डर विकास खवासलाई सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाले सम्मान गरेको छ ।

१ लाख ५१ हजार नगदसहित नगरपालिकाको कार्यालयले उनलाई सम्मान गरेको हो । उनी त्रिभुवन आर्मी क्लबका रक्षापंक्तिका खेलाडी पनि हुन् । सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा नम्बर १ हरैंचाका स्थायी बासिन्दा उनलाई पूर्वघोषित पुरस्कारका रूपमा सो रकम प्रदान गरिएको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

कार्यक्रममा अखिल नेपाल फुटबल संघ मोरङ जिल्लाका महासचिव प्रकाश मास्के उपस्थित थिए । विभागीय टोली त्रिभुवन आर्मी क्लबका खेलाडी विकासले गत मंसिरमा सम्पन्न १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुदमा नेपाली यु–२३ टोलीलाई स्वर्ण पदक दिलाउन योगदान दिएका थिए । उनी २०७५ सालको शहीद स्मारक लिगको उदीयमान खेलाडी पनि घोषित भएका थिए ।

 

Continue Reading

Banner

अन्तर्राष्ट्रिय भर्चुअल तेक्वान्दो महोत्सवमा एनटीएलाई ४ स्वर्ण र ३ रजत

Published

on

काठमाडौंः नेप्लिज तेक्वान्दो एकेडेमी (एनटीए) का खेलाडीले २०२० वल्र्ड भर्चुअल तेक्वान्दो महोत्सवमा ४ स्वर्ण र ३ रजत गरी ७ पदक जितेका छन् ।

भिजन तामाङले पुरुष १२ वर्ष समूहमा स्वर्ण जिते । एनले ६ दशमलव ७६ अंक जोडे । यो स्पर्धामा एनटीएबाट २ खेलाडीले सहभागिता जनाएका थिए । भिजनसँगै समान ६ दशमलव ७६ अंक जोडे पनि महेश आङथुप्पोले दोस्रो स्थानमा चित्त बुझाए । प्रस्तुतिका आधारमा महेश पछि परेका हुन् । प्रस्तुतिमा भिजनले ३ दशमलव ८३ तथा महेशले ३ दशमलव ८० अंक जोडेमा थिए ।

युएस वर्ल्ड क्लास तेक्वान्दो एसोसिएसनद्वारा आयोजित प्रतियोगिताको पुरुष १५ वर्ष मुनिको समूहमा विवेक श्रेष्ठले पहिलो स्थान हात पारे । एनले ६ दशमलव ३० अंक ल्याए । सोही स्पर्धाको महिला प्रतियोगितामा ६ दशमलव ६३ अंकका साथ मेलिना राईले शीर्ष स्थान हात पारिन् । ६ दशमलव ३६ अंकका साथ प्रगति कुइँकेल दोस्रो भइन् ।

पुरुष १४ वर्ष समूहमा ६ दशमलव ०६ अंक जोड्दै प्रजुन कुइँकेल पहिलो भए । पुरुष १२–१४ वर्षमा आयुस ढुंगेल दोस्रो भए । उनले ५ दशमलव ९३ अंक ल्याए ।

एनटीएबाट ९ खेलाडी सहभागी भएकोमा ७ जनाले पदक जिते भने बाँकी २ पदकविहीन रहे । सबै खेलाडीले पुम्सेको जुनियरतर्फ प्रतिष्पर्धा गरेका थिए । आयुष बोहरा र प्रसन्न पुडासैनी दुवैले यु–१७ उमेरसमूहमा प्रतिष्पर्धा गरेका थिए । ६ दशमलव २६ अंकमा प्रसन्न पाँचौं तथा ५ दशमलव ९० अंकमा आयुष छैटौं भए ।

प्रतियोगितामा एनटीएका अध्यक्षसमेत रहेका अन्तर्राष्ट्रिय निर्णायक अशोक खड्काले निर्णायकको भूमिका निर्वाह गरेका थिए । अक्टोबर १७ र १८ तारिखमा भएको प्रतियोगितामा एशियाली महादेशबाटै निर्णायकको भूमिका निर्वाह गर्ने खड्का एक्लो निर्णायक भएको बताइएको छ ।

प्रतियोगितामा सहभागी एनटीएका सबै खेलाडीको दर्ता शुल्क पान अमेरिकन तेक्वान्दो युनियनका महासचिव रिक्की सिनले प्रायोजन गरेका थिए । प्रतियोगितामा सहभागी हुन एक खेलाडीको दर्ता शुल्क १ सय अमेरिकन डलर राखिएको थियो ।

Continue Reading

Banner

सागमा स्वर्ण विजेता पार्वतीले जितिन् भर्चुअल तेक्वान्दोमा स्वर्ण

Published

on

काठमाडौंः नेपालमा भएको १३ औं दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) की स्वर्ण विजेता पार्वती गुरुङले प्रथम कागेश्वरी मनोहरा भर्चुअल तेक्वान्दो राष्ट्रिय खुला पुम्से प्रतियोगितामा स्वर्ण जितेकी छिन् । कागेश्वरी नगर खेलकुद विकास समिति र मूलपानी तेक्वान्दो डोजाङको संयुक्त आयोजनामा भएको प्रतियोगिताको महिला १८–३१ वर्षमा नेपाल प्रहरीकी पार्वती सर्वाधिक ७.४० अंक जोड्दै पहिलो भएकी हुन् ।

७.२६ अंकसाथ स्युचाटारकी सन्जिला तिम्सिना दोस्रो भइन् । भोटेपुलकी स्वस्तिका तामाङ र चन्द्रमाकी सुशीला राईले तेस्रो स्थान हात पारे । यो स्पर्धामा पार्वतीसहित शीर्ष तीन स्थान हात पार्ने सबै खेलाडी १३ औं सागका स्वर्ण विजेता हुन् ।

सोही स्पर्धाको पुरुषमा मूलपानीका पुष्पप्रसाद गौतम पहिलो भए । उनले ६.१० अंक जोडे । ६.०३ अंकमा बागलुङका युकेश थापा मगर दोस्रो भए । सगरमाथा न्यु बानेश्वर तेक्वान्दो डोजाङका विवेक राई र चितवनका मोहम्मद उमर खान तेस्रो बने ।

कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिकाको मुख्य प्रायोजन तथा युनिटी तेक्वान्दो डोजाङ, हङकङका अध्यक्ष दिल गुरुङको सह–प्रायोजनमा भएको प्रतियोगिताको १८ वर्ष पुरुषमा १३ औं सागका कास्यधारी स्युचाटारका अस्मिन राउत पहिलो भए । उनले ६.६३ अंक प्राप्त गरे । ५.७० अंक जोडेका  मकवानपुरका कृष्णबहादुर बमजन दोस्रो र चितवनका अब्बास खान र मूलपानीका विवेक श्रेष्ठ तेस्रो भए ।

सोही स्पर्धाको महिलामा ६.१३ अंक जोड्दै स्युचाटारकी मोनिका रम्तेलले स्वर्ण जितिन् । ६.०६ अंकसाथ चितवनकी जैनथ खातुन दोस्रो भइन् । सैनिक आवसीय महाविद्यालयकी रोशनी श्रेष्ठ र रीता श्रेष्ठ तेस्रो भए ।

पुरुष ३१–४० वर्षमा ६.३० अंकसाथ बुटवलका सुरज श्रेष्ठले स्वर्ण हात पारे । ६.०३ अंकका साथ बुटवलकै मदन थापा मगर दोश्रो भए । हीराहरि तेक्वान्दो डोजाङ, सिन्धुपाल्चोकका रमेश गुरुङ र यान्सुक तेक्वान्दो डोजाङका दुर्गामान तामाङ तेस्रो भए ।

मूलपानी टिम च्याम्पियन:
प्रतियोगितामा आयोजक मूलपानी तेक्वान्दो डोजाङ समग्रमा टिम च्याम्पियन बन्यो । ११ स्पर्धा समावेश दुईदिने प्रतियोगितामा मूलपानीले ४ स्वर्ण, ४ रजत र ३ कांस्य जित्यो ।

स्युचाटार ४ स्वर्ण र १ रजतसाथ दोस्रो भयो । तेस्रो स्थानको बुटवलले १ स्वर्ण, १ रजत र २ कास्य हात पा¥यो । बाँकी १–१ स्वर्ण नेपाल प्रहरी र कोटेश्वरले आफ्नो पोल्टामा पारे ।

प्रतियोगिताको प्रत्येक स्पर्धामा शीर्ष तीन स्थान हात पार्ने खेलाडीलाई क्रमशः ३ हजार, २ हजार र १ हजार नगद पुरस्कार प्रदान गरिने भएको छ । पुरस्कार बुधबारदेखि खेलाडीको बैंक खातामा पठाउन शुरु गरिने बताइएको छ ।

सहभागीमध्ये एक खेलाडीलाई ‘मस्ट पपुलर प्लेयर’ अवार्डसहित नगद ५ हजार रुपैयाँबाट पुरस्कृत गरिने भएको छ । खेलाडीको चयन गर्न प्रत्येक सहभागी खेलाडीको भिडियो यु ट्युबमा राखिने र सर्वाधिक हेरिएको खेलाडीको भिडियोलाई ‘मस्ट पपुलर प्लेयर’ को पुरस्कार प्रदान गरिने बताइएको छ । अक्टोबर २० मा मस्ट पपुलर प्लेयर घोषणा गरिने भएको छ ।

दुई दिने प्रतियोगितामा नेपाल प्रहरी, नेपाली सेनासहित विभिन्न ४४ टिमका २ सय ८ खेलाडीले प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । प्रतियोगितामा अशोक खड्का, हीराबहादुर थापा, नोर्बु लामा, विक्रम खड्गी र मीन न्यौपाने निर्णायक थिए ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक