Connect with us
Advertisement
Advertisement

सुन्दरहरैंचामा चोरले बोरामा हालेर लादैं गरेको बच्चालाई आमाले खोस्न सफल

Published

on

विराटचोकः जताततै बच्चाको चोरी घटना बढिरहेको बेला मोरङको सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा – २ करैबना टोलमा एक बच्चा चोरी हुनबाट जोगिएको छ। आज बेलुका ७ बजे ९ महिनाका बच्चा रिसम भगतलाई सेतो पलाष्टिकको बोरामा हालेर लादै गर्दा आमा अनिसा भगतले चोरको पन्जाबाट खोसेर छोरालाई बचाउन सफल भइन।

घरमा बच्चा सुताएर आफु धारामा पानी लिन जादाँ भारतीय मुलुकको एक महिला र एक पुरुषले बच्चालाई बोरा हालेर भाग्दै गरेको देखेपछी पछ्याउदै घर देखी २ सय मिटर पर सुनसान खेतमा आमा अनिसाले गुहार माग्दा माग्दै बच्चालाई खोस्न सफल भइन। गाउँले जुटेपछि ति बच्चा चोरहरु भाग्न सफल भएका थिए। स्थानीय गाउँले, इलाका प्रहरी कार्यालय हरैंचा, सशस्त्र बेश क्याम्प डंग्राहाबाट खटिएको टोलिले खोजी गर्दा पनि रातको समयमा बच्चा चोरहरुलाई समात्न सकेन्न। घटना स्थल पुगेका इलाका प्रहरी कार्यलय हरैंचाका प्रमुख टि.पि कोइरालाले चोरहरु धेरै टाढा जान नसक्ने यतै कतै लुकेको हुन सक्ने आंशका गरिएको छ।

इलाका प्रहरी कार्यलय नेमुवा र कोइलपुर प्रहरी चौकीलाई समेत निगरानी गर्न जानकारी गराएका छ्न। आमा अनिसा भगतको अनुसार एक हप्ता अगाडि पनि दिउँसो भारतीय मुलुकका अपरिचित एक महिला र एक पुरुष घरमा आएर श्रीमानको बारेमा सोधी खोजी गरेका थिए। त्यही ब्यक्तिहरु हुन सक्ने आंशका गरेका छन । महिलाको अनुहारमा काटेको दाग छ भने महिला कुर्ता सुरवाल लागाएको र दुबै जनाको मुख छोपेको थियो। घटना भएको अवस्थामा ससुरा छिमेकीको घरमा थियो भने श्रीमान असोक भगत बाहिर काम गर्छन।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

‘गाँजा खेतीलाई वैधानिकता दिनुपर्छ’ : प्रदेश सांसद ओझा

Published

on

विराटचोकः प्रदेश नम्बर १ का सांसद राजकुमार ओझाले नेपालमा गाँजा खेतीलाई वैधानिकता दिन सके विसङ्गति र विकृति हट्नुका साथै आय आर्जन हुने बताएका छन् ।
शनिबार सुन्दरहरैंचाको विराटचोकमा भएको अल्लो कपडा बुनाइसम्बन्धी १ महिने तालीम समापन कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उनले नेपालको हावापानी गाँजा खेतीको लागि उपयुक्त भएको र विदेशमा यसको माग पनि राम्रो रहेकाले गाँजा खेतीलाई वैधानिकता दिनुपर्ने बताएका हुन् ।
‘गाँजाको खेती गरेमा लोक्ता (बोक्रा) मार्फत् सूती कपडा उत्पादन गरी बजारीकरण गर्न सकिन्छ’, उनले भने, ‘गाँजाको वैधानिक खेती गरेमा विदेशमा निर्यात गरी धन कमाउन सकिन्छ । वैधानिक तरिकाले खेती हुनासाथ विकृति विसंगति हट्छ । औषधीजन्य गुण भएको हुनाले गाँजाको खेती गर्नु उपयुक्त हुन्छ ।’

घरेलु मदिरालाई पनि वैधानिकता दिनु उपयुक्त हुन्ने उनको भनाइ थियो । विदेशी महङ्गो रक्सी बेच्न लाइसेन्स दिने तर घरेलु मदिरा बिक्री गर्न नदिँदा पनि विकृति बढिरहेको हुनाले यसतर्फ पनि ध्यान पुर्याउन आवश्यक रहेको उनले बताए ।
प्रदेश सांसद विकास कोषमार्फत् भएको अल्लो कपडा बुनाइसम्बन्धी तालीममा १५ जना प्रशिक्षार्थी सहभागी थिए ।

Continue Reading

Banner

पेट्रोल, डिजेल र मटितेलको मूल्य बढ्यो

Published

on

विराटचाेक  नेपाल आयल निगमले पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य बढाएको छ । पेट्रोल, डिजेल र मटितेलको मूल्य बढेको हो । मंगलबार निगमले गरेको निर्णय अनुसार पेट्रोलमा प्रतिलिटर ५ रुपैयाँ र डिजेल तथा मटितेलमा प्रतिलिटर २ रुपैयाँ मूल्य बढाएको छ। अब  पेट्रोलको मूल्य लिटरको १०१ रुपैयाँ र डिजेलको ८७ रुपैयाँ पुगेको छ । भारतीय आयल कर्पोरेसनले पेट्रोलमा प्रतिलिटर ४।७७ रुपैयाँ, डिजेलमा प्रतिलिटर ५।८० रुपैयाँ, हवाई इन्धनमा प्रतिलिटर ६।०६ रुपैयाँ मूल्य बढाएर सूची पठाएपछि मूलय बढाइएको निगमले जनाएको छ । एलपी ग्यास र हवाई इन्धनको मूल्य यथावत राखिएको छ ।

Continue Reading

मुख्य

दुर्घटनामा सुन्दरहरैचाका चालक श्रेष्ठको मृत्यू

Published

on

विराटचाेक: धनकुटामा ट्रक दुर्घटना हुदाँ एक जनाको ज्यान गएको छ । धनकुटाको साँगुरीगढी गाउँपालिका ६ कार्की छापमा ट्रक दुर्घटना हुँदा चालकको ज्यान गएको हो । सोमवार राती बिराटनगरबाट धनकुटा तर्फ जाँदै गरेको को १ ख ४३६६ नम्बरको ट्रक अनियन्त्रीत भई दुर्घटना हुँदा सडक नजिकै रहेको कल्पना सुब्बाको घरलाई समेत क्षति पुर्‍याई सडकबाट अन्दाजी ५० मिटर तल खस्दा ट्रक चालक मोरङको सुन्दरहरैचा नगरपालिका ९ का २९ बर्षीय राजु श्रेष्ठको घटनास्थलमा नै मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनकुटाले जनाएको छ ।
उक्त दुर्घटनामा कल्पना सुब्बाको १२ बर्षीया छोरी जुनु सुब्बा सामान्य घाईते भई स्थानीय मेडिकलमा उपचारार्थ पठाईएको तथा अन्य थप अनुसन्धान भईरहेको उक्त कार्यालयले जनाएको छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक