Connect with us
Advertisement
Advertisement

जनरल इन्स्योरेन्स धरान र बेलबारी जेसीजले हात पारे सुन्दरहरैंचा ब्याडमिन्टन च्याम्पियनसिपको उपाधि

Published

on

विराटचोकः मोरङको सुन्दरहरैँचामा भएको ‘सुन्दरहरैँचा ब्याडमिन्टन च्याम्पियनसिप २०२१’ को उपाधि कर्पोरेटतर्फ जनरल इन्सोरेन्स धरानले हात पारेको छ । जनरल इन्स्योरेन्सका प्रनिस सिंह ठकुरी र सत्यम् सुब्बाले उपाधि हात पारेका छन् । कर्पाेरेटतर्फ मन्जरी पेन्टस् इटहरीका आशिष जबेगु र दिनेश शंकर दोस्रो भएका छन् । पीपीए सुन्दरहरैंचाका नवीन सिलुवाल र भोजबहादुर गुरुङ तेस्रो भए । लायन्स क्लब अफ इन्द्रपुरका खेलाडी उत्तम शिवाकोटी र फुर्टेम्बा शेर्पाको समूहले पनि तेस्रो स्थान ल्याएर पुरस्कार हात पारेको छ ।

दुर्गादेवी दुलाल स्पोर्ट्स ग्राममा भएको प्रतियोगितामा जीतसँगै कर्पोरेटतर्फ प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुनेले क्रमश ः ३१ हजार, २१ हजार र ११ हजार रुपैयाँसहित प्रमाणपत्र, मेडल र ट्रफी पाए ।

जेसीज शाखातर्फ बेलबारी जेसीजका विकास श्रेष्ठ र सुवास श्रेष्ठको जोडी पहिलो भएको छ । कमलनगर जेसीजका अविनाश राई र ज्ञानेन्द्र दाहाल दोस्रो भए । त्यसैगरी, भद्रपुर जेसीजका प्रज्वल ओझा र गुरुप्रसाद राई तेस्रो भए । टंकीसिनवारी जेसीजका सुप्रीम पन्त र सूचक खड्का पनि तेस्रो भए । शाखातर्फ प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुनेले क्रमशः २५ हजार, १५ हजार र ७ हजार ५ सयसहित प्रमाणपत्र र मेडल तथा ट्रफी हात पारेका छन् ।

इन्द्रपुर जेसीजको आयोजनामा दुइ दिनसम्म चलेको प्रतियोगितामा ५० टिमको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमको मुख्य प्रायोजक पिएलओ लुब्रिकेन्ट रहेको थियो ।

समापन कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाकी उपप्रमुख धनमाया तामाङले मनोरञ्जनसँगै स्वास्थ्यका लागि आयोजना हुने खेलले समाजको विकास र स्थानीय व्यवसाय तथा पर्यटनको प्रवद्र्धन हुने बताइन् । इन्द्रपुर जेसीजले विकास र गतिशील अनुशासनसँगै समाज रुपान्तरणमा काम गरिरहेको बताउँदै आगामी दिनमा पनि यसलाई निरन्तरता दिनुपर्नेमा जोड दिइन् ।

विशेष अतिथि सुन्दरहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद रिजालले यस्ता प्रकारका खेलको माध्यमबाट युवाहरुको विकास र खेलाडी उत्पादनमा सहयोग पुग्ने बताए । बालबालिकालाई खेलमा सरिक गराउन सके यस्ता खेलले उनीहरुलाई चिनाउने उनको भनाइ थियो । रिजालले खेलाडी प्रोत्साहनस्वरुप टंकीसिनवारीका १४ वर्षीय सुप्रिम पन्तलाई ५ हजार रुपैयाँ प्रदान गरेका थिए । उनको समूह जेसीज शाखा तर्फको प्रतियोगितामा तेस्रो भएको थियो ।

समापन कार्यक्रममा नेपाल जेसिसका पूर्व अध्यक्ष एवम् पिएलओ लुब्रिकेन्टका प्रबन्ध निर्देशक भोलेश्वर दुलालले कोभिडपछि आयोजना भएको खेलले खेलाडीलाई धेरै ऊर्जा मिलेको बताए । निरन्तर भइरहनुपर्ने खेल क्षेत्रमा कोभिडले असर पुर्याए पनि अबका दिनमा भने यसले निरन्तरता पाउने उनको भनाइ थियो । दुर्गादेवी दुलाल स्पोर्ट्स ग्राममा यस भन्दा पहिले एउटा राष्ट्रिय प्रतियोगिता भएको बताउँदै पुनः छिटै अर्को प्रतियोगिता सञ्चालन गर्ने उनले उद्घोष समेत गरेका छन् । यसैगरी उनले सुन्दरहरैंचा– ४ का खेलाडी भोजबहादुर गुरुङलाई ५ हजार रुपैयाँ प्रोत्साहन स्वरुप प्रदान गरेका थिए । उनको समूह प्रतियोगितामा तेस्रो भएको थियो ।

समापन कार्यक्रममा कार्यपालिका सदस्य तारा घिमिरे, उर्मिला रिजाल, बेलबारी जेसीजका संस्थापक अध्यक्ष माधवराज थापा, नेपाल खेलकुद महासङ्घ मोरङका महासचिव सन्तोष बान्तवा लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । इन्द्रपुर जेसीजका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद ओझाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन महासचिव मिलन अधिकारीले गरेका थिए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

संविधान दिवसको अवसर पारेर लायन्स क्लब अफ इन्द्रपुरद्धारा रक्तदान

Published

on

विराटचोकः लायन्स क्लब अफ इन्द्रपुरले रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । संविधान दिवसको अवसर पारेर लायन्स क्लब अफ इन्द्रपुर वर्ष २०२१÷०२२ लाई सफल र सार्थक बनाउँदै क्लबको मिसन, भिजन प्राप्तीका लागि समाजमा विभिन्न सेवामूलक कार्यक्रम गर्ने लायन्स क्लबले आइतबार सुन्दरहरैँचा स्थित शुक्रबारे चौकमा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।
रक्तदान नै जीवन दान हो भन्ने उदेश्यले आयोजित रक्तदान कार्यक्रममा ४३ पिन्ट रगत संकलन भएको आयोजकले जनाएको छ ।
कोरोना भाइसरको महामारीका कारण स्वास्थ्य संस्थाहरुमा रगतको अभाव भइरहेको कुरालाई समेत मध्यनजर गर्दै रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिएको जनाएको छ । धरान रेडक्रसको प्राविधिक सहयोग रहेको रक्तदान कार्यक्रममा सहयोगी संस्थाको रुपमा शुक्रबारे युवा क्लब रहेको थियो ।

Continue Reading

Banner

राष्ट्रपतिद्वारा संविधान दिवसको अवसरमा विभूषण, मानपदवी र अलङ्कार प्रदान गर्ने, पूर्व प्रधानमन्त्री स्व. कृष्णप्रसाद भट्टराईसहित ९०३ जनाले पाउने

Published

on

विराटचोकः संविधान दिवसको अवसर पारी सरकारले ९ सय ३ जनालाई विभिन्न मानपदवी, अलंकार र विभूषणबाट सम्मान गर्ने भएको छ ।

सबैभन्दा ठूलो विभूषण नेपाल रत्न पूर्वप्रधानमन्त्री एवम् नेपाली कांग्रेसका संस्थापक नेता कृष्णप्रसाद भट्टराईलाई दिने निर्णय सरकारले गरेको छ ।

उनले २०४७ सालको संविधान जारी गर्नुको साथै २०४८ सालको आमनिर्वाचन गराएका थिए । नेपालको लोकतान्त्रिक आन्दोलनमा विशिष्ट योगदान पुर्याएका भट्टराई नेपाली राजनीतिमा सन्त नेताका रूपमा परिचित छन् ।

त्यस्तै, दोस्रो ठूलो राष्ट्र गौरव विभूषण मन्त्रिपरिषदका पूर्वअध्यक्ष सुवर्णशमसेर र पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनाललाई दिने निर्णय भएको छ ।

तेस्रो ठूलो महाउज्जवल राष्ट्रद्वीप प्रथम श्रेणीको विभूषण प्रधान न्यायाधीश चोलेन्द्र शमसेर जबराका साथै राजनीतिज्ञ मोहनचन्द्र अधिकारी, तुलसीलाल अमात्य, मंगलादेवी सिंह, दुर्गानन्द झा र गायक नारायण गोपाललाई दिने निर्णय भएको छ ।

सुप्रसिद्ध प्रबल जनसेवा श्री विभूषण प्रदीप नेपाल, पोष्टबहादुर बोगटी, मार्शलजुलुम शाक्य र पीएल सिंहलाई दिइने भएको छ ।

उज्जवल कीर्तिमय राष्ट्रद्वीप न्यायाधीश विश्वम्भरप्रसाद श्रेष्ठलाई दिने निर्णय भएको छ ।

प्रसिद्ध प्रबल जनसेवाश्री ३९ जनालाई प्रदान गरिने भएको छ । जसमा न्यायाधीशत्रय अनिलकुमार सिन्हा, सपना मल्ल र तेजबहादुर केसी छन् । त्यस्तै, महालेखा परीक्षक टङ्कमणि शर्मा, महान्यायाधिवक्ता खम्मबहादुर खाती, धर्मगुरु आत्मानन्दन लिङ्देन, राजनीतिज्ञ स्व. चक्रप्रसाद बास्तोलाले पनि सो पदक पाउने भएका छन् ।

त्यसैगरी, स्व. द्वारिकादेवी ठकुरानी, स्व. सिद्धराज ओझा, स्व. भीमदत्त पन्त, स्व. योगेन्द्रमान शेरचन, स्व. दिवानसिंह राई, तेजबहादुर अमात्य, अरविन्दकुमार ठाकुर, स्व. भूविक्रम नेम्वाङ, स्व. क्या. यज्ञबहादुर थापा, स्व. थीरबम मल्ल, स्व. सरोज कोइराला, स्व. टेकबहादुर चोख्याल, स्व. शिवराज पन्त, स्व. एनडी प्रकाश चटौत, स्व. दुर्गादत्त जोशी, मुख्यसचिव शङ्करदास वैरागी, प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा, वरिष्ठ अधिवक्ता कृष्णप्रसाद भण्डारीलाई सो पदक प्रदान गरिने भएको छ ।

सुप्रबल जनसेवाश्री तृतीय श्रेणी १६१ जनालाई, कीर्तिमय राष्ट्रदीप चतुर्थ श्रेणी ८ जनालाई, प्रवल जनसेवाश्री चतुर्थ श्रेणी ३१९ जनालाई र जनसेवाश्री पञ्चम श्रेणी १९० जनालाई प्रदान गरिने राष्ट्रपतिको कार्यालयले जनाएको छ ।

यसैगरी, राष्ट्र यशोवद्र्धक अलङ्कार चार जनालाई, नेपाल सेवा प्रवीण दुई जनालाई, समाजसेवा रत्न २१ जनालाई, नेपाल प्रताप सुभूषण ३४ जनालाई, अतिपौरख भास्कर ७ जनालाई, नेपाल प्रताप आभूषण २४ जनालाई, महापौरख भास्कर ३ जनालाई र नेपाल प्रताप भूषण १६ जनालाई प्रदान गरिने भएको छ ।

राष्ट्रसेवा पदक प्रथम श्रेणी ३ जनालाई, सुकीर्ति पदक १० जनालाई, सगरमाथा पदक ७ जनालाई, वीरता पदक ७ जनालाई, विकास रत्न पदक १ जनालाई र प्राकृतिक प्रकोप पीडितोद्धार पदक ९ जनालाई प्रदान गरिने भएको छ ।

विभूषण, अलङ्कार र पदक पाउनेहरूको नाम आजको गोरखापत्रमा प्रकाशित सूचनामा उल्लेख छ ।

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले शीतल निवासमा आयोजित विशेष समारोहमा विभूषण प्रदान गर्ने कार्यक्रम छ ।

Continue Reading

Banner

सुनसरी ब्याडमिन्टन संघमा नयाँ नेतृत्व

Published

on

धरानः प्रतीक श्रेष्ठ सुनसरी जिल्ला ब्याडमिन्टन संघको छैटौँ जिल्ला अधिवेशनबाट अध्यक्षमा चुनिएका छन् । अध्यक्ष श्रेष्ठ विगत २५ वर्षदेखि ब्याडमिन्टन खेलमा सक्रिय छन् ।

अधिवेशनले उपाध्यक्षमा मणिराज गुरुङ, सुरेश नेयोङ र रामकाजी माबुहाङलाई चयन गरेको छ । सचिवमा सुरेश कार्की, सहसचिवमा राजकुमार कर्माचार्य र कोषाध्यक्षमा सुरेन्द्र मादेन चयन भएका छन् । सदस्यहरुमा यङ्ला शेर्पा लामा र रबिन साउदेन चयन भएका छन् ।

१९ सदस्यीय कार्यसमितिका बाँकी १० सदस्यहरु भने कार्यसमितिले बैठक बसेर मनोनित गर्ने अध्यक्ष श्रेष्ठले बताए ।

 

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक