Connect with us
Advertisement
Advertisement

दुर्व्यवहार गर्ने व्यापारीलाई कारवाही गर्न सञ्चारजन्य संगठनहरुको माग

Published

on

विराटचोकः शुक्रबार मोरङको सुन्दरहरैंचामा सञ्चारकर्मीमाथि भएको दुर्व्यवहारको घटनामा संलग्न व्यापारीलाई कारवाहीको माग गरेका छन् । नेपाल पत्रकार महासंघ मोरङ, प्रेस चौतरी नेपाल मोरङ र प्रेस सेन्टर मोरङले विज्ञप्ती जारी गर्दै दुर्व्यवहार गर्ने व्यवसायीलाई तत्काल कानुनी कारवाहीको दायरामा ल्याउन प्रशासनसमक्ष आग्रह गरेका छन् ।

सो घटनामा पीडित पत्रकार शिव भट्टराई भोजपुरे र रेवती निरौला लगायत सुन्दरहरैंचामा सक्रिय पत्रकारहरुले सो घटनाको भत्र्सना गर्दै घटनामा संलग्न व्यवसायीलाई तत्काल कारवाहीको प्रक्रियामा ल्याउन माग गर्दै सुन्दरहरैंचा नगरपालिका, वडा नम्बर ७ को कार्यालय, सुन्दरहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघलगायतमा ज्ञापनपत्र दिएका छन् । ज्ञापनपत्रमा आगामी दिनमा यस्ता कार्य हुन नदिने प्रतिबद्धता जनाउँदै स्वतन्त्रतापूर्वक सञ्चारकर्म गर्न सकिने अवस्था निर्माण गर्न नगरपालिकाको ध्यानाकर्षण गराइएको छ ।

नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत डा. कृष्णबहादुर घिमिरेलाई बुझाइएको ज्ञापनपत्रको बोधार्थ नगर प्रमुख शिवप्रसाद ढकाल, उपप्रमुख धनमाया तामाङ, सुन्दरहरैंचा नगरपालिका वडा नम्बर ७ को कार्यालय, सुन्दरहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघ, सुन्दरदुलारी उद्योग वाणिज्य संघ र गछिया प्रहरी चौकीलाई दिइएको छ ।

ज्ञापनपत्र बुझ्दै सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत डा. घिमिरेले कार्य क्षेत्रमा खटिएको समयमा पत्रकारमाथि दुव्र्यवहार हुनु निकै दुःखद् घटना भएको जनाउँदै नगर प्रमुख र उपप्रमुखसँग सल्लाह गरेर दुर्व्यवहारमा संलग्न व्यापारीमाथि आवश्यक कारवाही गरिने प्रतिबद्धता जनाए ।

गत शुक्रबार मोरङको सुन्दरहरैंचा ७ स्थित गोठागाउँमा रहेको विनोद किराना पसलमा अनुगमन गर्ने क्रममा पसलका सञ्चालक अनुरोध साहुले अनुगमन टोलीमा रहेका सञ्चारकर्मीलाई धकेल्नुका साथै फोटो र भिडियो खिच्न अवरोध गरेका थिए भने खिचिसकेको फोटो र भिडियो डिलिट गर्ने प्रयास गरेका थिए । फोटो र भिडियो सञ्चारमाध्यममा प्रकाशन प्रशारण नगर्न चेतावनी दिएका थिए ।

बजार अनुगमनको समाचार सङ्कलनका लागि पुगेका सञ्चारकर्मीमाथि व्यापारीको दुर्व्यवहार

 

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

पौने २ लाख नगदसहित तास खेल्ने ४ जना पक्राउ

Published

on

बिर्तामोडः झापाको शिवसताक्षी–९ स्थित जितेन्द्र शाक्यको घरमा तास खेलिरहेको अवस्थामा ४ जना पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा सोही स्थानका ५० वर्षीय अग्नि राई, ४० वर्षीय लालबहादुर लिम्बू, ४५ वर्षीय मनिष क्षेत्री र शिवसताक्षी नगरपालिकाका ३७ वर्षीय सुरेश लिम्बू रहेका छन् ।

हिजो राती ९ बजे विशेष सूचनाको आधारमा इलाका प्रहरी कार्यालय झिलझिलेबाट खटिएको प्रहरी टोलीले तास खेलिरहेको अवस्थामा ३ बुङ तास, नगद रु. १ लाख ७३ हजार ५ सयसहित उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेका चारै जना उपर कानुन बमोजिम कारबाही तथा अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Continue Reading

Banner

खोलाले बगाएर बेपत्ता

Published

on

फाइल तस्बिर

धनकुटाः धनकुटाको चौबिसे – ५ बज्रमाईका ७१ वर्षीय भुवन सिंह खड्कालाई आज खोलाले बगाएर बेपत्ता बनाएको छ ।

आज बिहान ९ बजे सोही स्थानमा रहेको छरुवा खोला तर्ने क्रममा खोलाले बगाएर उनी बेपत्ता भएको भन्ने जानकारी प्राप्त हुनासाथ प्रहरी टोली खोजीमा खटिएको थियो ।

अस्थायी प्रहरी बिट मौनबुधुक र प्रहरी चौकी मूलघाटबाट प्रहरी टोली खटिई गई उनका खोजी भइरहेको बताइएको छ । घटनास्थल अस्थायी प्रहरी बिट मौनबुधुकबाट अन्दाजी १७ किलोमिटर उत्तरतर्फ रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Continue Reading

Banner

सुनको भाउ ४ सय रुपैयाँ बढ्यो, चाँदीको १० रुपैयाँ

Published

on

विराटचोकः आज सुन र चाँदी दुवैको भाउ बढेको छ । सुनको भाउ तोलामा ४ सय रुपैयाँ र चाँदीको भाउ तोलामा १० रुपैयाँ बढेको हो ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुनको भाउ प्रति तोला ९२ हजार १ सय रुपैयाँ कायम भएको छ । तेजाबी सुनको भाउ प्रति तोला ९१ हजार ६ सय रुपैयाँ र चाँदीको भाउ प्रति तोला १ हजार २ सय ६० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

शुक्रबार सुनको भाउ स्थिर रहेको थियो भने चाँदीको भाउ तोलामा १० रुपैयाँ घटेको थियो ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक