Connect with us
Advertisement
Advertisement

ओलम्पिक डे को अवसरमा स्पोर्ट्स फर अल कमिसनको १३ दिने बृहत खेल महोत्सव हुने

Published

on

विराटचोकः नेपाल ओलम्पिक कमिटी अन्तर्गतको स्पोर्ट्स फर अल कमिसन प्रदेश नं. १ समितिले ओलम्पिक डे को अवसरमा यही जेठ २८ गतेदेखि असार ९ गतेसम्म विविध खेलकुद कार्यक्रम गर्ने भएको छ ।

उत्कृष्टता, सम्मान र मित्रता तीन मूल्य र मान्यतामा रही विश्वव्यापी ओलम्पिक अभियानको बारेमा खेलकुदप्रेमीहरूदेखि सर्वसाधारणले खेलकुद क्रियाकलापहरुको माध्यमबाट जनचेतना, जानकारी, उत्प्रेरणा र सशक्तिकरण गराउने उद्देश्यका साथ बृहत खेलकुद क्रियाकलाप आयोजना हुने भएको हो ।

सीमान्तकृत र प्रतिभाशाली खेलाडी तथा खेलको प्रवद्र्धन, उत्थान, सभ्य समाज र राष्ट्र निर्माणमा सक्रिय भूमिका निर्वाह गर्ने आयोजकको उद्देश्य रहेको बताइएको छ ।

कार्यक्रममा मोरङ जिल्लाका विद्यालय, क्लब तथा खेलकुदसँग सरोकार राख्ने संघसंस्थाहरूको सहभागितामा शारीरिक सुगठन (जीम) विधाका प्रतियोगिता हुने भएका छन् । त्यस्तै, ब्याडमिन्टन, फुटसल, बक्सिङ, जिम्न्यास्टिक, बास्केटबल, तेक्वान्दो, छोटो दूरीका दौड, कराते, टेबलटेनिस, लगायतका प्रतियोगिताहरू सञ्चालन हुने आज पत्रकार सम्मेलन गरी जानकारी गराइएको छ ।

कार्यक्रमको अन्तिम दिन जिल्ला र नगरभरिका खेलाडी, खेलकुद संस्थाहरू, क्लब, विभिन्न सामाजिक संघसंस्था, सुरक्षा संगठनहरू लगायतका सामाजिक व्यक्तित्वहरूको वृहत सहभागितामा विराटचोकदेखि सलकपुर चोकसम्म प्रभातफेरीका साथ सम्पन्न गर्ने स्पोर्ट्स फर अल कमिसन प्रदेश १ समितिका उप–संयोजक रञ्जन ओझाले बताए ।

सो खेल महोत्सव कार्यक्रमका सहयोगी संस्थाहरूमा बीपी अध्ययन प्रतिष्ठानको मोरङ र सुन्दरहरैंचा समिति, नेपाल म्युजिक फेस्टिबल, नेपाल स्कुल अफ अन्ट्रप्रनर्शिप, स्टे«न्थ जीम तथा फिटनेस सेन्टर, विराट इन्जिनियरिङ सोलुसन्स प्रा.लि र कफी क्लब रहेको स्पोर्ट्स फर अल कमिसन मोरङ जिल्ला संयोजक दीपक गुरुङले बताए ।

ओलम्पिक डे को अवसर पारेर नेपाल ओलम्पिक कमिटी प्रदेश नं. १ ले पहिलो पटक वृहत रुपमा आयोजना गरेको कार्यक्रम भव्य र सभ्य रुपमा सफलतापूर्वक सम्पन्न हुनेमा आशावादी रहेको प्रदेश सदस्य (पूर्वाधार विज्ञ) ई. मनोज अधिकारीले बताए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

सुनको भाउ १०० रुपैयाँ बढ्दा चाँदीको घट्यो १५ रुपैयाँ

Published

on

विराटचोकः आज सुनको भाउ बढेको छ भने चाँदीको भाउ घटेको छ । सुनको भाउ तोलामा १ सय रुपैयाँ बढेको छ । चाँदीको भाउ तोलामा १५ रुपैयाँ घटेको छ ।

नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुनको भाउ प्रति तोला ९७ हजार ८ सय रुपैयाँ निर्धारण भएको छ । तेजाबी सुनको भाउ प्रति तोला ९७ हजार ३ सय र असली चाँदीको भाउ प्रति तोला १ हजार २ सय ४० रुपैयाँ निर्धारण भएको छ ।

हिजो सुनको भाउ तोलामा ४ सय रुपैयाँ बढ्दा चाँदीको भाउ तोलामा १० रुपैयाँ बढेको थियो ।

Continue Reading

Banner

आजदेखि हिमालयन हाइड्रोपावरको आईपीओ बिक्री शुरु

Published

on

विराटचोकः हिमालयन हाइड्रोपावर लिमिटेडले आजदेखि आईपीओ निष्काशन तथा बिक्री खुला गरेको छ ।

सो कम्पनीले प्रतिशेयर १०० रुपैयाँ अंकित मूल्यका ९ लाख कित्ता शेयर आयोजना प्रभावित क्षेत्रका बासिन्दाहरुका लागि निष्काशन गरेकोमा २ लाख ८१ हजार ७ सय ५० कित्ता मात्र बाँडफाँड भएको थियो । बाँकी ६ लाख १८ हजार २ सय ५० कित्ता सहित कुल १९ लाख ६८ हजार २ सय ५० कित्ता साधारण शेयर बिक्री शुरु गरेको हो ।

निष्काशन गरिने कुल शेयरमध्ये २ प्रतिशत अर्थात् ३९ हजार ३ सय ६५ कित्ता शेयर कर्मचारीहरुका लागि सुरक्षित गरिएको छ भने ५ प्रतिशत अर्थात् ९८ हजार ४ सय १३ कित्ता शेयर सामूहिक लगानी कोषमा बाँडफाँड गरिएको छ । सर्वसाधारणले बाँकी १८ लाख ३० हजार ४ सय ७२ कित्ताका लागि आवेदन दिन सक्नेछन् ।

निष्काशन बन्द छिटोमा असार १९ गते हुनेछ भने ढिलोमा असार २९ गते हुनेछ । आईपीओमा नेपाल धितोपत्र बोर्डबाट स्वीकृतिप्राप्त गरेका सम्पूर्ण सी–आस्वा सदस्य बैंक तथा वित्तीय संस्था र तिनका शाखा कार्यालयबाट आवेदन दिन सकिनेछ । यसका साथै मेरो शेयर एप तथा वेबसाइटबाट पनि न्यूनतम १० कित्तादेखि अधिकतम १ हजार कित्ताका लागि आवेदन दिन सकिनेछ ।

Continue Reading

Banner

आज राष्ट्रिय धान दिवस

Published

on

फाइल तस्बिर

विराटचोकः असार १५ गते आज राष्ट्रिय धान दिवस मनाइँदै छ । नेपाली समाजमा आजको दिनलाई दही चिउरा खाने पर्वका रुपमा पनि चिनिन्छ ।

वि.सं. २०६१ मंसिर २९ गतेको मन्त्रीस्तरीय निर्णयले २०६२ असार १५ गतेदेखि राष्ट्रिय धान दिवस मनाउन थालिएको हो । आजको दिन असारे भाकामा लोक लयका गीत गाउँदै धान रोप्ने र हिलो छ्यापाछ्याप गरेर रमाइलो गर्ने चलन छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक