Connect with us
Advertisement
Advertisement

इटहरीमा माघ १० गते बृजेश श्रेष्ठ र बियोंडले तहल्का मच्चाउने

Published

on

इटहरी : सुनसरीकाे इटहरी १ आप्गाछीस्थित बगान फेमली रेस्टुरेन्टमा माघ १० गते एक दिने आइस टु सी यु २०२० नामक सांंस्कृतिक कार्यक्रम हुने भएकाे छ । कार्यक्रममा चार्चित गायक बृजेश श्रेष्ठ एंड बियोंडले तहलका मचाउने भएका छन । उनिहरूकाे बेजाेड प्रस्तुतिले साे कार्यक्रमकाे माहाेल तातिने अनुमान लगाइएकाे छ ।

बृजेश श्रेष्ठले उडी जाउ न ,रंग ,सरर,ओह म्यैचा,कान्छी हे कान्छी,बिछोड ,डल्ली ,यो के भयो आदि चर्चित गितहरु दर्शक माझ दि सकेका छन ।ओसिषी इन्टरटेनमेन्टको र पार्ल्सवेको सयुक्त आयोजनामा यहि माघ १० गते हुने यसै कम्पनीका प्रमुख बिनय तिवारीले जानकारी दिएका छन । त्यसै गरि डी जे फलोर जी (पुस्पा)समेतको प्रस्तुति रहने छ ।

संदेश सुबेदी एंड ब्याण्डको पनि प्रस्तिती दिने त्यसै गरि अन्य कलाकारहरुको पनि बिशेष प्रस्तुति हुन लागेको आयोजकले जानकारी दिएको छ । यसै कार्यक्रम बाट भिजिट नेपाल २०२० लाइ पनि सफल बनाउनका लागि पनि यो कार्यक्रमको मुख्य रुपमा आयोजना गरिएको यसै क्रक्रमका संयोजक सौगात नेपालले जानकारी दिए ।

त्यसै गरि कार्यक्रम बाट आएको केहि मुनाफाले सामाजिक क्षेत्रमा खर्च गर्ने समेत आयोजकले बताएको छ । यस कार्यक्रमलाई होस्टको रुपमा पुस्पा गुरुङले गर्दै छिन भने कार्यक्रम माघ १० गते साझ ५ बजे देखि १० बजे सम्म हुने आयोजकले जानकारी दिएको छ । सहयोगी हातमा कुस रेस्टुरेन्ट एंड लाउञ्च बार रहेको छ ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
13 Comments

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

सुन्दरहरैंचाका ८ ओटा सहकारी मर्ज हुँदै, असोजदेखि एकीकृत कारोबार हुने

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचाका ८ ओटा सहकारी मर्ज हुने भएका छन् । ती सहकारीका सञ्चालक समितिका अध्यक्षहरुले आज औपचारिक कार्यक्रम गरी संस्थाबीच मर्ज गर्न सहमतिपत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् । कार्यक्रममा विभिन्न २४ ओटा बुँदामा हस्ताक्षर भएको हो । एकीकृत भएपछि सो सहकारीको नाम कनकलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था रहने भएको छ । एकीकृत कारोबार भने असोज १ गतेदेखि हुने भएको छ ।

हस्ताक्षर समारोहलाई सम्बोधन गर्दै पिण्डेश्वरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सल्लाहकार नारायणप्रसाद श्रेष्ठले सहकारी मर्ज हुनु सकारात्मक पक्ष भएको बताउँदै व्यवस्थापन पक्षमा अब ध्यान पुर्याउनुपर्ने बताए । अब धेरै शेयर सदस्य भएको संस्था हुनाले सबै शेयर सदस्यको भावना बुझी काम गर्नुपर्ने अवस्था आएको र सो काम चुनौतीपूर्ण हुन सक्ने उनको भनाइ थियो ।

शुभलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सल्लाहकार प्रेमप्रसाद भट्टराईले आदिकवि भानुभक्त आचार्यले भाषिक एकीकरण गरेको स्मरण गर्दै भानुभक्त आचार्यको जन्मदिनमा मर्ज भएर बन्ने नयाँ संस्थाले सबै शेयर सदस्यबीच मजबुत एकीकरणको काम गर्न सकोस् भन्ने कामना गरे ।

साना किसान कृषि सहकारी संस्था दुलारीका अध्यक्ष अजम्बर राईले मर्जपछि बनेको सहकारी नमूना बन्न सकोस् भन्ने कामना गरे । गुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष भोला भट्टराईले पनि आफ्नो धारणा राखेका थिए ।

८ ओटा सहकारी संस्थामध्ये सबैभन्दा धेरै शेयर सदस्य भएको सुन्दरपुर बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद दाहाल एकीकृत संस्थाको अध्यक्ष हुने भएका छन् । १७ सदस्यीय सञ्चालक समितिमा ५ सय भन्दा कम शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट १ जना सदस्य छानिने भएका छन् । १ हजारसम्म शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट २ जना, २ हजारसम्म शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट ३ जना र २ हजारभन्दा बढी शेयर सदस्य हुने संस्थाबाट ४ जना शेयर सदस्यले सञ्चालक समितिमा प्रतिनिधित्व गर्ने भएका छन् ।

सहमतिपत्रमा सुन्दरपुर बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद दाहाल, गछिया बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्ययक्ष अर्जुंनराज अधिकारी, गुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष भक्ति ढकाल, शुभलक्ष्मी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष बलराम पोखरेल, न्यू नमुना बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष फणिन्द्र पौडेल, पिण्डेश्वरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष रवीन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ, घरआँगन बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष उमेश उप्रेती र प्रारम्भ बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका अध्यक्ष झमक कार्कीले हस्ताक्षर गरेका छन् ।

Continue Reading

Banner

विराटचोकको कृषि बजारमा आधुनिक माछामासु घर

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचाको वडा नम्बर ९ बुधबारे कृषि बजारमा माछा मासु बिक्री केन्द्रको उद्घाटन गरिएको छ ।

आइतबार वडा नम्बर ९ का अध्यक्ष राजकुमार कार्कीले सो भवनको उद्घाटन गरेका हुन् । तराई मधेस समृद्धि कोषको ३५ लाख र वडा कार्यालयको ५ लाख रुपैयाँ लागतमा सो भवन तथा माछामासु घर निर्माण गरिएको हो । निर्माण कार्य सम्पन्न भएकाले यस भवनबाट अब माछा तथा मासु बिक्री गर्न सहज हुने भएको छ ।

उद्घाटन कार्यक्रममा बोल्दै वडाध्यक्ष कार्कीले जनप्रतिनिधिले बाटो देखाउने तर उपभोक्ता जागरुक हुनुपर्ने बताए । उनले उद्घाटन मात्र हुनु राम्रो भन्ने भन्दा पनि यसपछि सरसफाइमा ध्यान दिनुपर्ने बताए ।

यस्तै नजिकै रहेको बाटोको स्तरोन्नतिको लागि आगामी आर्थिक वर्षमा काम हुने गरी बजेट विनियोजन गरिएको समेत उनले बताए । उद्घाटन कार्यक्रममा कोशीहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष नवराज चापागाईले अव्यवस्थित रुपमा लागिरहेको बजारमा यसरी नमुना भवन बनाएर माछा मासु बेच्ने कार्यको प्रशंसा गरे ।

किसानले उत्पादन गरेका कृषि उपज बेच्ने व्यवस्थाको सुरुवात भएको उनको भनाइ थियो । कार्यक्रममा बजार व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष ज्ञानबहादुर थापा, वडा सदस्य तारा घिमिरेलगायतको सहभागिता थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन भने कोशीहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघका महासचिव सन्तोष बान्तवाले गरेका थिए ।

Continue Reading

Banner

संखुवासभामा पहिरोमा परी घाइते भएका ४ जनाको उद्धार, ११ जना बेपत्ता

Published

on

खाँदबारीः संखुवासभाको सिलिचोङ गाउँपालिका–१ सिसुवाखोलामा पहिरोले ८ घर बगाउँदा ११ जना बेपत्ता भएका छन् । ४ जनालाई स्थानीयवासीले उद्धार गरेका छन् ।

प्रहरीका अनुसार पहिरोमा राममान राई, हस्तीकुमारी राई, एञ्जिला राई, नम्रता राई, गोरीमाया राई, प्रकृति राई, जुद्धबहादुर राई, उत्तरकुमारी राई, नरमाया राई, हर्कधन राई र आइतमाया राई हराइरहेका हुन् । पहिरोमा परी घाइते भएका गोवासिंह राई, भीमसरी राई, फुलमाया राई र भीमबहादुर राईलाई प्रहरी र स्थानीयले उद्धार गरेका छन् ।

पहिराले राममान राई, जुद्धबहादुर राई, माने राई, गैरी राई, नगमाया राई, सन्दीप राई, भीमबहादुर राई, शिवधन राई र हर्कधन राईको घर बगाएको प्रहरीले जनाएको छ । आइतबार बिहान पहिरो गएको हो । घटनास्थलमा सिसुवा र ताम्कुबाट प्रहरी परिचालन गरिसकिएको बताइएको छ । सवारी साधन चल्ने बाटो नभएकाले पैदलै गएका उनीहरुलाई सो स्थानमा पुग्न १२ घण्टाभन्दा बढी लाग्ने बताइएको छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक