Connect with us
Advertisement
Advertisement

भुल्के साकोसको १५ औं साधारण सभा सम्पन्न, श्यामकुमार आचार्यको अध्यक्षतामा नयाँ सञ्चालक समिति चयन

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचा– ८ मा रहेको भुल्के बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको १५ औँ वार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको छ । साधारणसभाबाट नयाँ कार्यसमिति समेत चयन भएको छ ।

बुधबार दुर्गादेवी दुलाल स्पोर्ट कभर्ड हलमा भएको साभारण सभाबाट अध्यक्षमा श्यामकुमार आचार्य चयन भएका छन् । यस्तै, उपाध्यक्षमा कोमलप्रसाद लुइँटेल र सचिवमा नारायणप्रसाद घिमिरेलाई साधारणसभाले चयन गरेको छ । कार्यसमिति सदस्यमा टंक सिटौला, दीपेन्द्र रिजाल, लेखनाथ सापकोटा, सुनिता घिमिरे, मञ्जु राउत, सावित्रा पोख्रेल चयन भएका छन् ।

लेखा समिति संयोजकमा प्रेमराज रेग्मी र लेखा सदस्यमा टंकप्रसाद पराजुली तथा महेश अधिकारी चयन भएका छन् ।

सो सहकारीको शेयर पूँजी करीब १ करोड ९९ लाख ४५ हजार रहेको छ । ४ सय भन्दा बढी शेयर सदस्य रहेको संस्थाले ४ वटा क्षेत्रमा ऋण लगानी गरिरहेको बताइएको छ । व्यक्तिगत कर्जा, धितो कर्जा, सवारी कर्जा, व्यवसायिक र घरायसी कर्जामा गरी ८ करोड ४५ लाख ६१ हजार लगानी गरिएको अध्यक्षको प्रतिवेदनमा उल्लेख छ ।

साधारण सभामा बोल्दै प्रमुख अतिथि नगरप्रमुख शिवप्रसाद ढकालले आर्थिक गतिविधि गर्ने संस्था भएकाले धेरै कुरामा चनाखो भएर काम गर्नुपर्ने बताए । कार्यक्रमको सभापतित्व सञ्चालक समितिका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद रिजालले गरेका थिए भने कार्यक्रम सञ्चालन संस्थका सचिव विजय आमगाईँले गरेका थिए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

३३९ जना थपिए संक्रमित, ४०१ जना निको

Published

on

विराटचोकः आज प्रदेशमा ३ सय ३९ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । योसँगै संक्रमितको संख्या २ लाख ६९ हजार ७ सय ८९ जना पुगेको छ । थप ४ सय १ जना निको भएसँगै निको हुनेको संख्या २ लाख ६४ हजार ५ सय ३८ जना पुगेको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार ३ हजार २ सय ४० जना आइसोलेसनमा रहेका छन् । संक्रमितमध्ये २ हजार ११ जनाको ज्यान गएको छ । हालसम्म २० लाख ४८ हजार १ सय १३ स्वाबको पीसीआर परीक्षण गरिएको छ ।

Continue Reading

Banner

प्रदेशमा आइसोलेसनमा रहनेको संख्या ८१ जनामात्रै

Published

on

विराटचोकः प्रदेशमा कोरोना संक्रमणको दर घट्दै जाँदा आइसोलेसनमा रहनेको संख्या ८१ जना मात्रै रहेको छ । हिजो ८६ जना आइसोलेसनमा थिए । आज थप ७ जनामा संक्रमण पुष्टि हुँदा पनि आइसोलेसनमा रहनेको संख्या भने घटेको छ ।

सामाजिक विकास मन्त्रालयका अनुसार आज ७ जना संक्रमित थपिएसँगै प्रदेशमा कोरोना संक्रमितको संख्या ३० हजार १ सय २८ जना पुुगेको छ । २९ हजार ५ सय ८२ जना निको भएका छन् भने ४ सय ६५ जनाको संक्रमणका कारण ज्यान गएको छ ।

आज सुनसरीको धरानमा २ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । त्यस्तै, झापाको भद्रपुर, मेचीनगर, इलामको माइ, धनकुटाको धनकुटा नगरपालिका र प्रदेश बाहिरका १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

Continue Reading

Banner

बालुवाटारमा प्रदर्शन गर्ने २६ जना मानव अधिकारकर्मी पक्राउ

Published

on

काठमाडौंः प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले अदालतलाई प्रभाव पार्ने प्रयास गरेको भन्दै त्यसको विरोधमा बालुवाटारमा प्रदर्शन गर्ने मानव अधिकार तथा शान्ति समाज नेपालका अध्यक्षसहित २६ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटार अगाडि प्रदर्शन गरिरहेको अवस्थामा अध्यक्ष कृष्ण पहाडी, सभापति उत्तम पुडासैनी, संस्थापक सदस्य कृष्ण कँडेल, सचिव बलबहादुर गाहा मगरलगायत २६ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । विरोध प्रदर्शनका सहभागीहरूले आपत्तिजनक अभिव्यक्ति दिन बन्द गर, कीर्तेतन्त्र बन्द गर, अदालतलाई प्रभाव पार्न गरिएको दुष्प्रयास बन्द गर, लेखिएका प्लेकार्डहरू प्रदर्शन गरेका थिए ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक