Connect with us
Advertisement
Advertisement

दर्जीको परिवारलाई सहयोग जुट्दै, भारतबाट आइपुगिन् श्रीमती

Published

on

विराटचोकः भोकमारीका कारण आत्महत्या गरेका अशोक दर्जीको परिवारलाई सहयोग जुट्ने क्रम बढिरहेको छ । मोरङको सुन्दरहरैंचा १० सुकुम्बासी बस्तीको एकता टोलका दर्जीले कोरोना कहरका कारण दैनिक ज्यालामजदुरी गर्न नपाउँदा आर्थिक अभाव भई दैनिकी चलाउन गाह्रो भएपछि आत्महत्या गरेका थिए ।

मंगलबार इन्द्रपुर जेसीजले ५ हजार ५५ रुपैयाँ सहयोग गरेको छ । जेसीका अध्यक्ष गणेशप्रसाद भट्टराईले दर्जीको परिवारलाई सो रकम हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

यस्तै, सोमबार निर्माण व्यवसायी संघ मोरङले दर्जीको परिवारलाई ८४ हजार ५ सय रुपैयाँ तथा खाद्य सामग्री हस्तान्तरण गरेको थियो । महासंघका पूर्व अध्यक्ष तथा सांसद जीवछिरिङ लामाले ५० हजार रुपैयाँ पठाएका हुन् । निर्माण व्यावसायी संघ मोरङका तर्फबाट १५ हजार र संघका पदाधिकारीबाट संकलन भएको १९ हजार ५ सय रुपैयाँ संयुक्त रुपमा सहयोग गरिएको बताइएको छ ।

मृतक दर्जीकी पत्नी भारतबाट नेपाल फर्किएकी छिन् । लकडाउनभन्दा अगाडि वैदेशिक रोजगारीको क्रममा भारत गएकी उनी पतिको मृत्युपछि हिजो नेपाल आएकी हुन् । विभिन्न संघसंस्थाको पहलमा नेपाल भारत सीमासम्म आएकी उनलाई भारतीय सीमादेखि विराटचोकसम्म ल्याउन नगरपालिकाले समन्वय गरेको वडा नम्बर १० का अध्यक्ष राजेन्द्रबहादुर थापाले बताए ।

सम्बन्धित समाचार

खान नपाएर आत्महत्या, वैदेशिक रोजागरमा हिँडेकी श्रीमती भारतमा बेखबर, छोराछोरीको बिचल्ली

उद्योग वाणिाज्य सङ्घ द्वारा दर्जी परिवारलाई नगद सहयाेग

लायन्स क्लब अफ इन्द्रपुरद्वारा दर्जी परिवारलाई खाद्यान्न सहयोग

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

माइतबाट फर्कँदै गर्दा खोलाले बगाएर मृत्यु

Published

on

उदयपुरः उदयपुरको रौतामाई–२ बस्ने ५५ वर्षीया मैयाँ लुङ्गेली मगरलाई खोलाले बगाउँदा मृत्यु भएको छ । हिजो राती ८ बजे माइतीघरबाट फर्कने क्रममा उनलाई रसुवा खोलाले बगाएको थियो ।

झण्डै दुई सय मिटरसम्म खोलाले बगाएपछि अड्केको अवस्थामा मैयाँको शव फेला परेको भनी स्थानीयले प्रहरीमा खबर गरेका थिए । घटनाको जानकारी पाउनासाथ प्रहरी टोली खटिई गई कनुनी कारबाही भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरले जनाएको छ ।

Continue Reading

Banner

पत्रकार, अधिकृत र इञ्जिनियर, डाक्टर र नर्ससहित धरानमा १३ जना संक्रमित थप

Published

on

धरानः धरानमा पत्रकार, नगरपालिकाका अधिकृतस्तरका कर्मचारी र इञ्जिनियर, डाक्टर र नर्ससहित थप १३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

धरानमा पहिलो पटक पत्रकार संक्रमित भएका हुन् । धरान उपमहानगरपालिकाका स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख उमेश मेहताका अनुसार वडा नं १६ का एक इञ्जिनियरलाई पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ । उपमहानगरपालिकाका एक अधिकृतलाई पनि संक्रमण देखिएको छ ।

बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा गरिएको पीसीआर परीक्षणमा धरान–१५ का एक सामुदायिक विद्यालयका प्रध्यानाध्यापकलाई पनि संक्रमण पुष्टि भएको छ । प्रतिष्ठानका अनुसार संक्रमितमध्ये एक जना नर्स र एक डाक्टर पनि छन् ।

Continue Reading

Banner

विश्वमा कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १० लाख

Published

on

विराटचोकः कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण विश्वमा मृत्यु हुनेको संख्या १० लाख नाघेको छ । विगत २४ घण्टामा ३ हजार ८ सय ७३ जना संक्रमितको मृत्यु भएसँगै विश्वमा कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १० लाख २ हजार १ सय ५८ जना पुगेको हो ।

वर्ल्ड ओ मिटर्स डट इन्फोका अनुसार सबैभन्दा धेरै अमेरिकामा २ लाख ९ हजार ४ सय ५३ जनाको कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु भएको छ । ब्राजिलमा १ लख ४१ हजार ७ सय ७६ जनाको मृत्यु भएको छ भने भारतमा ९५ हजार ५ सय ७४ जनाको संक्रमणका कारण मृत्यु भएको छ ।

मेक्सिकोमा ७६ हजार २ सय ४३, बेलायतमा ४१ हजार ९ सय ८८, इटलीमा ३५ हजार ८ सय ३५, पेरुमा ३२ हजार २ सय ६२, फ्रान्समा ३१ हजार ७ सय २७ र स्पेनमा ३१ हजार २ सय ३२ जनाको संक्रमणका कारण मृत्यु भएको छ । अन्य देशमा ३० हजारभन्दा कम संक्रमितको मृत्यु भएको छ ।

सम्बन्धित समाचारहरुः

कोरोना संक्रमणका कारण विश्वमा ९ लाखको मृत्यु

विश्वमा कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ८ लाख २ हजार

विश्वमा ६ लाख ४ हजार कोरोना संक्रमितको मृत्यु, ५९ हजार ९ सयको अवस्था गम्भीर

विश्वमा कोरोना संक्रमितको संख्या १ करोड, मृतकको संख्या ५ लाख

 

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक