Connect with us
Advertisement
Advertisement

एन प्याब्सनको लोक नृत्यमा हिमालय स्कुल पहिलो

Published

on

विराटचोकः राष्ट्रिय निजी तथा आवासीय विद्यालय एसोसिएन नेपाल सुन्दरहरैंचाको प्रथम लोक नृत्यको उपाधि हिमालय इङ्लिस स्कुलले १ सय २३ अङ्कसहित सुन्दरहरैंचाले जितेको छ ।
आज भएको प्रतिस्पर्धामा विराट एकेडेमी १ सय १७ अंकसहित दोस्रो भएको छ भने नेसनल चिल्ड्रेन हाउस ९६ दशमलव ५ अंकसहित तेस्रो भएको छ भने प्रोग्रेस इङ्लिस बोर्डिङ स्कुलले ७५ अङ्कसहित सान्त्वना स्थान हात पारेको छ ।

कोशीहरैंचा उद्योग वाणिज्य संघको सभाहलमा भएको कार्यक्रमामा एन प्याब्सनमा आबद्ध ९ ओटा विद्यालयको सहभागिता रहेको थियो । एन प्याब्सन सुन्दरहरैंचा नगर कार्यसमितिका अध्यक्ष महेन्द्रकुमार राईको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाका शिक्षा शाखा प्रमुख दामोदर चापागाईं रहेका थिए । विशिष्ट अतिथिमा एन प्याब्सन प्रदेश एकका अध्यक्ष जयबहादुर श्रेष्ठ, एन प्याब्सनका प्रदेश सदस्य कमल खनाल, मोरङ जिल्ला अध्यक्ष सुुनिल दत्त अधिकारी, पूर्वअध्यक्ष तथा निवर्तमान प्रमुख सल्लाहकार राजन छाराहाङ, मोरङ जिल्ला सचिव नारायण ढकाल, नीलप्रसाद फुयललगायत रहेका थिए ।


प्रतियोगितामा नेशनल चिल्डे«न हाउस, कालीदेवी इङ्लिस स्कुल, पूर्वाञ्चल पब्लिक मन्टेश्वरी स्कुल, हिमालय इङ्लिस स्कुल, प्रोगे्रस इङ्लिस बोर्डिङ स्कुल, बालज्योति नमूना इङ्लिस स्कुल, सनसाइन एकेडेमी, विराट एकेडेमी र सगरमाथा हिमाल दर्शन स्कुलको सहभागी भएका थिए ।

प्रतियोगितामा विद्यार्थीहरुले विभिन्न वेशभूषामा सजिएर लोकनृत्य प्रस्तुत गरेका थिए । प्रतियोगितामा नगेन्द्र राई र कृष्ण शाह निर्णायक रहेका थिए । प्रतियोगितामा पहिलो, दोस्रो, तेस्रो र सान्त्वना हुनेलाई मेडल, ट्रफी र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो ।


कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि दामोदर चापागाईंले यस्ता प्रतियोगिताले विद्यार्थीको आन्तरिक प्रतिभा प्रस्फुटन भएर उसका विविध पक्षको विकास हुने बताए । कार्यक्रममा जयप्रसाद श्रेष्ठ, कमल खनाल, सुनिलदत्त अधिकारी, नारायण ढकालले शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन एन प्याब्सनका नगरसचिव सूर्य खवासले गरेका थिए ।

Continue Reading

Facebook Comment

Advertisement
16 Comments

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Banner

विराटचोकका २ वटा फलफूल तथा तरकारी पसलमा लागेको आगो नियन्त्रणमा

Published

on

विराटचोकः मोरङको सुन्दरहरैंचाको वडा नम्बर १२ मा रहेका २ वटा फलफूल पसलमा लागेको आगो नियन्त्रणमा आएको छ । बुधबार राति अन्दाजी ९ बजेतिर शुरु भएको आगो स्थानीयवासी तथा सुन्दरहरैंचा र बेलबारीका दमकलले नियन्त्रणमा लिएका हुन् ।

आगलागीको कारण थाहा हुन सकेको छैन । मुख्य बजारमा रहेका टिनको छाना भएका सुम्निमा सब्जी पसल र श्यामबाबु सुढीको फलफूल पसलमा आगो लागेको हो । आगो नियन्त्रणको लागि इटहरीबाट पनि दमकल आए पनि सो दमकल आइपुग्दा आगो नियन्त्रणमा आइसकेकाले सो दमकल इटहरी नै फर्किएको स्थानीयले बताए ।

आज आगलागी भएकै पूर्व तर्फ छेउमा गत असार २८ गते राति पनि आगलागी भएको थियो । ३ वटा होटलमा लागेको आगो निभाउने क्रममा ग्यास सिलिण्डर पड्किँदा ६ जना घाइते भएका थिए ।

 

Continue Reading

प्रदेश नं. १

करेन्ट लागेर सुपरभाइजरको मृत्यु

Published

on

ओखलढुंगाः ओखलढुंगाको सिद्धिचरण–१२ सिमलडाँडा मोलुङ–१ कुन्तादेवी बस्ने २८ वर्षीय परनेश खत्रीको करेन्ट लागेर मृत्यु भएको छ ।

मृतक खत्री मोलुङ खोला हाइड्रोपावर ट्रान्समिसन लाइनको सुपरभाइजर थिए । आज बिहान पौने ११ बजे सिमलडाँडामा बिजुली मर्मतको लागि जम्पर छुटाउन बिजुलीको पोलमा चढेको बेलामा विद्युत सट हुँदा उनलाई करेन्ट लागेको थियो ।

करेन्ट लागेर पोलमै अड्किएको अवस्थामा उनलाई उद्धार गरी उपचारार्थ सामुदायिक मिसन अस्पताल ओखलढुंगा लगिएकोमा डाक्टरले खत्रीको मृत्यु भइसकेको बताएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ओखलढुंगाले जनाएको छ ।

Continue Reading

Banner

विराटचोकमा आगलागी

Published

on

विराटचोकः सुन्दरहरैंचाको विराटचोकको मुख्य बजारमा बुधबार राति  आगलागी भएको छ । मुख्य बजारमा रहेको एक फलफूल पसलमा आगलागी भएको बताइएको छ । घटनाको बारेमा थप जानकारी आउन बाँकी छ । घटनास्थलमा सुन्दरहरैंचाका साथै छिमेकी अन्य स्थानीय तहका दमकल आगो निभाउन पुगेका छन् ।

घटनाको थप विवरण आउन बाँकी छ ।

Continue Reading
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trending

सम्पर्क

विराट मिडिया एण्ड एड्भरटाइजिङ प्रालिद्वारा सञ्चालित
निष्पक्ष खबर डट कम

सुन्दरहरैँचा, मोरङ

सूचना विभाग दर्ता नं. १६४२ ०७६।७७

प्रेस काउन्सिल दर्ता नं. ३४३ ०७६।०७७
कम्पनी दर्ता नं. २२७६३९।०७६।०७७
स्थायी लेखा नं. ६०९६५३९४६

सम्पर्क

९८५११३३२९९, ९८४२१९२४१२, ९८०४०५३७९९

ई–मेल

[email protected]
हाम्रो टिम
अध्यक्ष टेकराज तिम्सिना
प्रधान सम्पादक खेमचन्द्र अधिकारी
सम्पादक ज्ञाननाथ ढकाल
प्रबन्धकः नवराज पोख्रेल
व्यवस्थापकः कृष्णचन्द्र सुवेदी
हाम्रो फेसबुक