कर्मभूमि अमेरिकामा, समाजसेवा नेपालमा

विराटचोकः मोरङको सुन्दरहरैंचामा अपाङ्गता भएका व्यक्ति तथा गरीब परिवारलाई लत्ताकपडा वितरण गरिएको छ । आमकास नेपाल मोरङको आयोजनामा कपडा वितरण गरिएको हो । अमेरिकाको भर्जेनियामा बसोबास गर्दै आएका लीला कडरिया र उनकी श्रीमती लीलामायाको आर्थिक सहयोगमा वडा नम्बर ८ मा रहेको शिक्षा निकेतन माविमा शुक्रबार नगदसहित कपडा वितरण गरिएको हो ।


गरिबीका कारण दैनिक जीवनमा आइपर्ने समस्याले हातमुख जोर्न समस्यामा परेका अशक्त, फरक क्षमता भएका व्यक्ति र गरीब परिवारलाई गरी नगरपालिकाका कुल १ सय १३ जनालाई कपडा वितरण गरिएको हो । २ लाख ५० हजार रुपैयाँभन्दा बढीको कपडा वितरण गरिएको बताइएको छ ।
कार्यक्रममा सुन्दरहरैंचा नगरपालिकाकी कार्यपालिका सदस्य उर्मिला शर्मा रिजाल, विद्यालयका शिक्षक जीवनकुमार श्रेष्ठलगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

झापाको चारपाने घर भई हाल १२ वर्षदेखि अमेरिकामा बस्दै आएका यी कडरिया दम्पत्तिले पहिला नेपालमा हुँदाको दुःख सम्झेर आफूले कमाएको सम्पत्ति थोरै भए पनि गरीब दुःखीलाई सहयोग गर्ने उद्देश्यले नगदसहित कपडा वितरण गरेको बताएका छन् ।
कपडा वितरण कार्यक्रमको सभापतित्व आमकास नेपालकी अध्यक्ष उमा सेंढाईले गरेकी थिइन् भने कार्यक्रमको सञ्चालन इन्दिरा प्रसाईं खरेलले गरेकी थिइन् ।

Spread the loveLeave a Reply

Your email address will not be published.